#AleNumer – konkurs z nagrodami – typujemy liczbę strzałów niecelnych
Weszło

#AleNumer – konkurs z nagrodami – typujemy liczbę strzałów niecelnych

Z każdym kolejnym etapem konkursu #AleNumer udowadniacie nam, że nie ma takiej liczby, której nie można trafnie wytypować. Spalone, strzały gości, faule gospodarzy, minuty młodzieżowców Lecha… Póki co trafiacie bez zarzutów, a my drepczemy do naszego magazynu i wysyłamy wam piłki. A że jeszcze sporo ich tam zalega, to lecimy z kolejnym etapem tego typerka.

Wydaje nam się, że teraz pytanie najłatwiejsze. Albo… yhmmm… Najbardziej ekstraklasowe? No dobra, bez ceregieli. Tym razem prosimy was razem z Totalizatorem Sportowym o wytypowanie liczby strzałów niecelnych w 5. kolejce Ekstraklasy. Nie strzałów zablokowanych, nie obronionych przez bramkarza – chodzi nam tylko o te farfocle, które przefruną obok słupków lub nad poprzeczką. Za strzał niecelnych po krzyku komentatora „XYZ, on potrafi uderzyć!” nie przyznajemy premii.

Jak typować? Wchodzicie pod ten post na Twitterze (lub szukacie jego odpowiednika na naszym koncie na Facebooku) i odpowiadacie na niego wpisując liczbę wytypowanych strzałów niecelnych, argumentację (dlaczego waszym zdaniem będzie ich akurat tyle – to bardzo ważne) oraz dodajecie hasztag #AleNumer. Czyli przykładowo – „68 strzałów, bo sam Busuladzić walnie 15, Parzyszek jest w gazie, dorzuci dyszkę, a reszta jakoś się uzbiera #AleNumer„.

Dla zwycięzcy każdej kolejki mamy repliki piłki Ekstraklasy, ale także telefon z radia Weszło FM. Tak, tak… Półfinały naszej zabawy współorganizowanej z Totalizatorem Sportowym odbędą się na antenie radia po 5, 9, 13 i 17 kolejce. Ten etap będzie już trudniejszy, ponieważ dojdą stres związany z występem na żywo, a także konkretny czas na udzielenie odpowiedzi. Półfinaliści naprzemiennie będą odpowiadać na pytania związane z PKO Ekstraklasą w pięciu kolejkach. Do finału przechodzi uczestnik, który udzielił najwięcej poprawnych odpowiedzi. Remis? Proszę bardzo – nagła śmierć, jak w rzutach karnych.

Jeśli w półfinałach emocje wydają się pewnikiem, to co dopiero powiedzieć o wielkim finale? Ten odbędzie się w redakcji Weszło, a transmitowany będzie na YouTube. Tym razem zostanie wprowadzony element „grzybka”, co oznacza, że nie tylko wiedza, ale także refleks i szybkość będą liczyły się w walce o nagrody główne.

67597985_365927114118077_1834111959226646528_n-1-1 (1)

KOMENTARZE (0)