Znasz się na Ekstraklasie? Udowodnij, a Totolotek postawi ci wycieczkę na Bali!
Bukmacherka

Znasz się na Ekstraklasie? Udowodnij, a Totolotek postawi ci wycieczkę na Bali!

Wiemy, wiemy. Kto by tam myślał o Ekstraklasie kiedy grają „Biało-czerwoni”? A może jednak warto chwilę pomyśleć o zbliżającej się kolejce i wygrać wycieczkę na rajską wyspę Bali? Totolotek chętnie Was tam zabierze i uchyla rąbka tajemnicy kto prowadzi w konkursie „Wszyscy na Bali”.

Po meczach ekspertów nie brakuje, gorzej bywa przed… Twoje typy się sprawdzają? W takim razie masz szansę wygrać wycieczkę na wyspę Bali, którą zafunduje w pełni Totolotek! Regulamin konkursu znajduje się – TUTAJ. Ale streśćmy zasady, co? Nie trzeba grać grubo, żeby zabrać się z ekipą Totolotka na Wyspę Bogów. Dwa bilety czekają dla najlepszego eksperta Ekstraklasy lub największego farciarza. Nagroda trafia do osoby, która obstawi mecze Ekstraklasy po najwyższym kursie przy sześciu spotkaniach. Obstawiamy wyłącznie wygraną, remis i porażkę, czyli żadne BTTS-y czy „overy” nie wchodzą w grę. Masz czutkę, że faworyci się potkną? Znajdź dobry kurs, obstaw, zgarnij kasę i bilety na Bali.

Konkurs trwa aż do zakończenia sezonu 2018/2019 czyli do 37. kolejki. Szansę na wygraną macie co kolejkę i taką szansę macie nieograniczoną ilość razy. Dokładnie tak, bierzecie udział tyle razy, ile chcecie. To już w ogóle brzmi fajnie, co? Największe trafiony dotychczas kurs w internecie to 510,24! W punktach sprzedaży natomiast 168,17.

Jakie atrakcje czekają na zwycięzców?

– Termin wycieczki: 16-24.06.2019

– Przelot liniami Emirates na trasie Warszawa – Bali – Warszawa

– Transfery

– Opieka pilota

– Zakwaterowanie w 4 lub 5 gwiazdkowym hotelu

– Wyżywienie

– Ubezpieczenie

– Mnóstwo atrakcji: rafting, quady, wizyty w kompleksach świątynnych i lenistwo na plażach Bali!

Równocześnie prowadzone są dwa rankingi, w których za zajęcie miejsca od 1 do 5 również można wygrać taką kozacką wycieczkę. Więcej informacji znajdziecie oczywiście na stronie Totolotka.

KOMENTARZE (0)