Takich korków jeszcze nie było?
Weszło

Takich korków jeszcze nie było?

Czasy, w których piłkę kopało 22 mężczyzn w byle jakich butach odeszły do lamusa. W XXI wieku pomiędzy producentami obuwia piłkarskiego trwa wyścig zbrojeń. 

Wyścig, w którym na placu boju została już tylko garstka. Słabi dawno temu zostali w tyle i mogą liczyć jedynie na zainteresowanie nielicznych. Aby spróbować uciec konkurencji, Nike stworzyło właśnie but rewolucyjny.

Czym zachwyca nas absolutna nowość ze swooshem? Przede wszystkim, kolorystyką. Nie sądziliśmy, że dożyjemy czasów, gdy jednokolorowy, czarny but, wywoła taką ekscytację. Projektant zza Wielkiej Wody musi być nie lada ekscentrykiem, skoro zdecydował się odejść od powszechnej mody na pstrokate i wielobarwne korki i wrócić do korzeni.

Tak czy siak, głęboka czerń, zmącona jedynie kilkoma odcieniami szarości to coś, co sprawiło, że nasze szczęki wciąż znajdują się w okolicach podłogi. Dla tych, którzy upodobali sobie nieco bardziej odważne kolory Nike również przygotował swoją propozycję – PhantomVSN w dwóch innych kolorach – szaro-czerwonym i bordowo-szarym.

rgol fot 1

Kolory to jednak nie wszystko. Najnowszy model korków od Nike ma w sobie tak wiele innowacji i niespotykanych wcześniej rozwiązań, że nie powstydziliby się ich nawet konstruktorzy pracujący dla amerykańskiej armii. Absolutną nowością jest technologia Quadfit, dzięki której but idealnie dopasowuje się do stopy i niejako zapamiętuje jej kształt. But nie ma więc tendencji do rozciągania, a odpowiednie ułożenie włókien materiału zapewnia stabilność stopy i komfort ruchu w każdym kierunku. Używając Nike PhantomVSN możecie więc zapomnieć o prawidłach czy rozciąganiu korków – ten model sam dopasuje się do unikalnego kształtu waszej stopy.

rgol fot 2

Kolejna nowość zadowoli zarówno zwolenników tradycyjnych sznurówek, jak i tych poszukujących innowacyjnych rozwiązań bez zastosowania sznurowadeł. Technologia Ghost Laced zapewnia idealną stabilizację stopy w bucie, a jednocześnie w żaden sposób nie zaburza struktury buta, dzięki czemu komfort gry i czucie piłki stoją na nieosiągalnym wcześniej poziomie. W najnowszej propozycji od Nike znajdziecie także dobrze znaną chociażby z serii Just Do It technologię Flyknit, czyli rozwiązanie, dzięki któremu na cholewce nie znajdziecie szwów tak charakterystycznych dla butów sprzed lat, a lekkość i swoboda ruchów będą jeszcze lepiej odczuwalne.

rgol fot 3

Jednakże to, co najważniejsze znajduje się na samej cholewce buta. Cholewce chropowatej, z licznymi, mikrowypustkami w kształcie trójkątów. To rozwiązanie, poparte badaniami przeprowadzonymi w siedzibie firmy Nike, ma korzystnie wpływać na kontrolę piłki. Korki zostały zaprojektowane z myślą o kreatywnych pomocnikach, a w przyszłym sezonie zobaczymy je na nogach takich gwiazd jak m.in. Phillipe Coutinho czy Kevin de Bruyne! Nike PhantomVSN już dostępne także dla Was na R-GOL.com!

KOMENTARZE (6)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Sbadze

B8?
Zdobywanie 8000m w możliwe najlżejszych i najbardziej cienkich butach to gwarantowane odmrożenia palców. Wyglądają na przeznaczone do kopania piłki w dodatniej temperaturze. Już nawet Timberlandy byłyby batdziej adekwatne.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

KazimierzZdzislaw
! 14=13+1/1 !

Tam chuj z tymi ich korkami…
Ja się pytam, czy R-GOL ma TAKIE korki w ofercie?
comment image

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz