Wywiad z hologramem? Witaj telewizjo przyszłości
Weszło

Wywiad z hologramem? Witaj telewizjo przyszłości

VAR innowacją na boiskach? Fajna sprawa, rozwój futbolu. Ale opakowanie meczów w mediach także nie stoi w miejscu, co pokazała belgijska telewizja robiąc wywiad z hologramem Edena Hazarda.

Nie mamy wątpliwości, że to co dzisiaj jawi się jeszcze jako innowacja żywcem wyjęta z filmu science-fiction – tak mecze piłkarskie oglądałby Rick Deckard – za chwilę stanie się standardem, od zagranicznych telewizji, po Ekstraklasę. A kto wie, może i Radek Rzeźnikiewicz w Kartofliskach znalazłby zastosowanie dla tej technologii.

Mogli oczywiście wysłać reportera, pogadać z nim na miejscu, puścić nagranie. Widzieliśmy to tysiąc razy. Ale nie da się ukryć – w ten sposób nie tylko zrobiło się o belgijskiej telewizji głośniej. Przepytuje go całe studio, a cała rozmowa wygląda znacznie lepiej, niż łączenie z piłkarzem przez Skype’a. Jest więc zarówno ładnie, jak i użytecznie.

Kiedy będziemy mieli tę możliwość w Polsce? Nic nie dodałoby przecież Ekstraklasie uroku tak, jak wywiad z holograficznym Błażejem Augustynem. No, może lepsi od Błażeja Augustyna piłkarze też by się przydali, ale chyba prędzej dotrze holotechnologia niż oni.

KOMENTARZE (8)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Stulejarz

Ciekawe, że Weszło pisze o takich bzdurach jak powyżej, a nie porusza tematu stojącej nad przepaścią Wisły Kraków. Ja wiem, że tu się pisze o Legii z dodatkiem mundialu plus beki, ale to już chyba przesada.

1FCJanusz

Bo zaraz będzie płacz krakusów, że ‚szkalujo zasłużony klub’ i żeby się lepiej wesz(L)o Legią zajęło.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Mucha
tyski GKS

To jest nic, nasi piłkarze na mundialu to chyba pierwsza hologramowa ekipa, niby byli, a jednak ich nie było. I mijało się ich jak hologramy.

Borubar
Pogoń Szczecin

W Ameryce to już sześć lat temu tak hologramowali Tupaca na festiwalu Coachella. I nawet chcieli z tymże hologramem jeździć po kraju i zbijać kapuchę od murzynów, którzy myśleli, że Tupac naprawdę zmartwychwstał / upozorował własną śmierć.
Europa jak zwykle 100 lat za murzynami.

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

Użytkownik usunięty
Użytkownik usunięty

Treść usunięta

wpDiscuz