Wywiad z hologramem? Witaj telewizjo przyszłości
Weszło

Wywiad z hologramem? Witaj telewizjo przyszłości

VAR innowacją na boiskach? Fajna sprawa, rozwój futbolu. Ale opakowanie meczów w mediach także nie stoi w miejscu, co pokazała belgijska telewizja robiąc wywiad z hologramem Edena Hazarda.

Nie mamy wątpliwości, że to co dzisiaj jawi się jeszcze jako innowacja żywcem wyjęta z filmu science-fiction – tak mecze piłkarskie oglądałby Rick Deckard – za chwilę stanie się standardem, od zagranicznych telewizji, po Ekstraklasę. A kto wie, może i Radek Rzeźnikiewicz w Kartofliskach znalazłby zastosowanie dla tej technologii.

Mogli oczywiście wysłać reportera, pogadać z nim na miejscu, puścić nagranie. Widzieliśmy to tysiąc razy. Ale nie da się ukryć – w ten sposób nie tylko zrobiło się o belgijskiej telewizji głośniej. Przepytuje go całe studio, a cała rozmowa wygląda znacznie lepiej, niż łączenie z piłkarzem przez Skype’a. Jest więc zarówno ładnie, jak i użytecznie.

Kiedy będziemy mieli tę możliwość w Polsce? Nic nie dodałoby przecież Ekstraklasie uroku tak, jak wywiad z holograficznym Błażejem Augustynem. No, może lepsi od Błażeja Augustyna piłkarze też by się przydali, ale chyba prędzej dotrze holotechnologia niż oni.

KOMENTARZE (8)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Stulejarz

Ciekawe, że Weszło pisze o takich bzdurach jak powyżej, a nie porusza tematu stojącej nad przepaścią Wisły Kraków. Ja wiem, że tu się pisze o Legii z dodatkiem mundialu plus beki, ale to już chyba przesada.

1FCJanusz

Bo zaraz będzie płacz krakusów, że ‚szkalujo zasłużony klub’ i żeby się lepiej wesz(L)o Legią zajęło.

Janko Buszewska
Jadwiżański *447* KKS

A może by tak… Hologramowaty STAN FUTBOLU?
Wszak Weszło to lider innowacyjności, nie tylko na
krajowym rynku!

job wyjaśnia i rozlicza krawczyka

doskonaly pomysl, mozna by wowczas zrobic wywiad z hologramem Leśnodorskiego, zjeżdżającym w tym samym czasie na sankach z K2

Mucha
tyski GKS

To jest nic, nasi piłkarze na mundialu to chyba pierwsza hologramowa ekipa, niby byli, a jednak ich nie było. I mijało się ich jak hologramy.

Borubar
Pogoń Szczecin

W Ameryce to już sześć lat temu tak hologramowali Tupaca na festiwalu Coachella. I nawet chcieli z tymże hologramem jeździć po kraju i zbijać kapuchę od murzynów, którzy myśleli, że Tupac naprawdę zmartwychwstał / upozorował własną śmierć.
Europa jak zwykle 100 lat za murzynami.

Janko Buszewska
Jadwiżański *447* KKS

Ale za to z arabami!
To bedzie nasze bogactwo!

job wyjaśnia i rozlicza krawczyka

jak bylem dzieciakiem, to myslalem ze ten raper ma ksywkę Dupak, serio

wpDiscuz

INNE SPORTY