A po mistrzostwach… czas na koszulki klubowe
Weszło

A po mistrzostwach… czas na koszulki klubowe

Piłkarski świat żyje już mistrzostwami, ale gdzieś w tle trwają też przygotowania do nowego sezonu klubowego. Jutro w sprzedaży pojawi się na przykład nowa, wyjątkowo efektowna koszulka Arsenalu Londyn, a nieco wcześniej swoją premierę miała już nowa koszulka Borussii Dortmund.

W obu kampaniach odpowiedzialna za zamieszanie firma PUMA mocno nawiązuje do oddania kibiców i związków z miastami obu klubów. Zarówno fani „Kanonierów”, jak i Ci z Zagłębia Ruhry to przecież absolutna światowa czołówka.

Zobaczcie zresztą sami, bo spoty od PUMY to absolutne petardy:

18AW_CONSUMER_TS_Football_BVB_Academy-Players_3 18AW_CONSUMER_TS_Football_BVB_Academy-Players_5 18AW_CONSUMER_TS_Football_BVB_Reus_4 18AW_CONSUMER_TS_Football_BVB_Toprak_1 Monreal

Dla porządku dodajmy jeszcze, że podczas mistrzostw świata w Rosji markę PUMA będą reprezentować Urugwaj, Szwajcaria i Serbia oraz bliski nam Senegal.

Wyjazdowe koszulki reprezentacji narodowych elegancko zaprezentowano w krótkim filmiku:

KOMENTARZE (7)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Górne_3%

Produkt zawiera lokowanie artykułu.

Šćepan Šćekić
Warta Poznań

szkoda, że Serbowie zrezygnowali z Umbro. tamte stroje były przekozackie!

Stabwound2

Co jest wyjątkowo efektownego w tych koszulkach?

łysy grubas

A czy będą dostepne w „najlepszym sklepie piłkarskim” rgol?czy tym razem to tylko pumy reklama?

prezesKmita

Koszulki wyjazdowe Arsenalu i Borussi niemal na jedno kopyto, koszulki wyjazdowe wszystkich reprezentacji białe? I też, poza jedną, na to samo kopyto. Borussia Dortmund najfajniejsze stroje miała w czasach Kappy, teraz nieźle prezentuje się jej imienniczka z M`gladbach, w dalszym ciągu korzystająca z Kappy. Puma ale przede wszystkim Nike w ostatnich latach znacznie obniżyły loty. Ja czekam aż Nike przestanie być sponsorem technicznym naszej Repry, bo te stroje mamy naprawdę kiepskie.

HarryCallahan

Nasz stroje zawsze były i będą kiepskie, bo co tu wymyślić? Z reprezentacji ciekawe koszulki mieli przeważnie Chorwaci czy Niemcy na MŚ w 1994 albo Meksyk w 1998.

Cegiełka-Przyjemski

Nie wiem, jak w przypadku BVB, bo nie umiem po niemiecku, ale wystarczy się przejść na dowolny wpis na profilu Arsenalu na FB, żeby zweryfikować, z jak wyjątkową podłością wciska się w tym artykule (nomen omen) kit.

wpDiscuz