Robben na prawym skrzydle i już wszyscy wiedzą, co będzie grane
Weszło

Robben na prawym skrzydle i już wszyscy wiedzą, co będzie grane

Gdyby dziennikarz „Bilda” napisał sobie już dzisiaj, przed spotkaniem Bayernu, jedno ze zdań relacji pomeczowej: „Robben schodził do środka i szukał strzału lewą nogą”, zapewne nie musiałby po meczu używać klawisza backspace. Arjen na zawsze będzie się już kojarzył z taką właśnie akcją. Niby wszyscy obrońcy doskonale znają akcję firmową reprezentanta „Oranje”, a jednak nadal się na to nabierają. Dzisiaj przypomnimy gola skrzydłowego Bayernu strzelonego właśnie w ten sposób, ale dodatkowo po jednej z najpiękniejszych akcji w karierze Holendra.

Pamiętacie gierki na szkolnym podwórku z dzieciakami o dwa, a czasami nawet trzy lata młodszymi? Wtedy można było zaszaleć, mijało przeciwników jak slalomowe tyczki. Identycznie wyglądała ta akcja Arjena. Prestiżu tej bramce nadaje fakt, że Holender zdobył ją w półfinale Pucharu Niemiec w 112. minucie. Fenomenalny rajd Robbena.

KOMENTARZE (1)

Dodaj komentarz

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
blazej przybylowicz

bardziej niż ta maniera(bo w końcu jest też skuteczna) drażni mnie jego rozgrywanie akcji w samolubny sposób. Nawet w ostatnim meczu z Realem – wychodzą z kontrą i Robben ma piłkę. Może podać na czystą pozycję Thiago i ten miałby mnóstwo czasu na przymierzenie. To pomarańczowy koleżka podaje mu w ostastniej chwili i specjalnie za daleko, wypychając Thiago na skrzydło i licząc że dostanie piłkę spowrotem.

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

30443566_1650621274992924_2995731623011418112_n
22 kwietnia, 14:48