Za sesję w CKM-ie płacili więcej niż za medal olimpijski w  Atenach
Inne sporty

Za sesję w CKM-ie płacili więcej niż za medal olimpijski w Atenach

Karierę zakończyła po cichu, chociaż ma dwa medale olimpijskie i cały wór pozostałych z mistrzostw świata i Europy. W szczerej rozmowie z „Weszło” opowiada, jak zalała się krwią na zawodach, dlaczego bardzo żałuje rozbieranej sesji w CKM-ie, czemu włoskie zawodniczki tłuką się ze sobą nawet poza szermierczą planszą. Sylwia Gruchała – piękna i utytułowana kobieta, […]

Proszę czekać...

KOMENTARZE

Dodaj komentarz

19 komentarzy do "Za sesję w CKM-ie płacili więcej niż za medal olimpijski w Atenach"

Powiadom o
Sortuj wg:   najnowszy | najstarszy | oceniany
Tomasz Terka

ale bym ją ten teges

Trollosiewicz

Ta, Byś ją teges, już to widzę. Ach ci kompulsywni onaniści…

barcelonachooligans

ale Tomasza to ty szanuj

stasiekl

Bardzo mnie ciekawi ile obozów, ba, ile treningów opłaciłaby Pani Sylwia za sesję z CKM? Bo, chyba, karierę zrobiła dzięki państwu!! Ba, za medal olimpijski będzie otrzymywała dożywotnie niezłą pensję od państwa. Od CKM też?

Trollosiewicz

Kolejna roszczeniowa gwiazdka sportu którego nikt nie ogląda. Nie zdaje sobie sprawy, że od państwa, czyli z zabranych pieniędzy od ludzi robiących pożyteczne rzeczy, będzie żyć całkiem nieźle z emeryturki.

kapi225

„W Polsce tak już jest, że mówisz szermierka, myślisz Gruchała.”- myślę, że jest to mimo wszystko nadużycie. Mimo, że w ostatnich latach Polacy nie zdobywają już tylu medali choćby na olimpiadzie, to że jednak bardziej utytuowany jest chociażby dwukrotny złoty medalista olipmijski Witold Woyda.

stasiekl

Oczywiście. Ja zanim wymienię Gruchałę wcześniej wspomne o Wojdzie, Pawłowskim, Parulskim, Sypniewskim, Zychu…..

Larry Gopnik

Z pozoru ciekawy pomysł z rozszerzeniem Weszło o inne sporty sprowadza się w gruncie rzeczy do artykułów Uszatego, fajnie.

rysioo

Nie przesadzaj. Mnie też Uszaty drażni i nie cenię go jako dziennikarza. Hubert Kęska ( np. wywiad z Sonikiem) lepiej to robi a pewnie się rozkręci.
pozdrawiam

Slawekk

Akurat po tym wywiadzie z Sonikiem to tylko film nakręcić.

Larry Gopnik

Naturalnie dokonałem taktycznej przesady, bo jednak mało person w polskim dziennikarstwie sportowym i okolicach mierzi mnie tak jak Gapiński.

A merytorycznie MÓGŁBY coś przekazać, na szczypiorniaku się chociażby zna. A woli pajacować,

Janusz Kibol

Jakie przesłanie z tego wywiadu płynie od Pani G-ruchały dla młodych dziewcząt chcących uprawiać szermierkę? Nie idźcie tą drogą! Lepiej schować miecz do pochwy i zacząć pokazywać gołą dupę! To się bardziej opłaca!

Ja ze swojej strony mam jednak taką oto refleksję, że CKM na pewno dobrze zapłaci za gołą dupę medalistki olimpijskiej. Za zwykłą gołą dupę niekoniecznie… Tak więc drogie Panie, miejcie na uwadze że na samej gołej dupie możecie nie zajechać zbyt daleko. Dlatego warto mieć jakieś dodatkowe atuty… Niech więc żale Pani Sylwii nie zniechęcają was do treningów. Gdyby nie szermierka, żaden CKM G-ruchałą by się nie zainteresował.

Pan Ziemniak

#nikogotenwywiad

Wróżka Weszława

Tytuł idiotyczny. Za medal jest dożywotnia renta. Musiałaby dostałać ponad milion zł, bo tyle wyjdzie jej renta + nagroda (zakładając że nie umrze przed 65 rokiem życia) z ministerstwa.

Jędrek Lepper

Ciekawe, czy pozowałaby do CKM, gdyby nie ten medal.

lostintrain

STANO Śmieszny jesteś – sam pisałeś, że masz w dupie inne sporty np. olimpijskie… jak Majka walczył o złoto w Rio to z kumplem wolałeś siedzieć przy grillu i poszedłeś oglądać pod sam koniec bo wszyscy poszli

a teraz koniunkturalnie takim gównem nasz raczysz? Moim zdaniem się przejedziesz na tym……… dlaczego ?

Jak chcę poczytać ciekawe wywiady z ludźmi sportu to mam Przegląd Sportowy mottem weszło było : Wiadomości piłkarskie i jajcarskie”

Weszło od zawsze było silne swoją dawką humoru i szyderą na tematy futbolowe, uwypuklaniem nonsensów naszej kopanej, tropieniem afer, wywołującymi polemikę tekstami pro Barca, Boniek, Michniewicz, Piekarski i reszta Twoich kumpli i Anty Real, Lato, Wójcik, Wdowczyk, Rumak, etc.

A tu co? wywiad z Gruchałą, gdzie tutaj kontrowersja?

Jakieś nacechowanie artykułu? Ruchałbyś lubisz ją czy może nie? Nie rozumiesz, żeby weszło było dobre muszą być igrzyska dla ludu: protagonista i antagonista połowa ludzi ma z wypiekami na twarzy czytając się wściekać „co ten Stano znowu popiera X” a druga połowa Cię popierać (wiedzą to w Hiszpanii Messi potrzebuje tak samo swojego wykreowanego „wroga Ronaldo jak partnerów w ataku)
Można było ruszyć z nowym portalem o sporcie a nie rozmywać weszło :/
Czytam was od 7 lat a teraz jest mi po prostu smutno że mój ulubiony portal rozmieniają na drobne
P.S.
A i to że płacili więcej za sesję w CKM to Gruchała trąbi od wielu lat

P.S. 2 Motto weszło też już zniknęło: „Wiadomości piłkarskie i jajcarskie”

Wladek Niwinski 4

fajna dupencyja, z lozka bym nie wyrzucil hehe

Cebulak Janusz

Fajna dupcia.

przemeklampa

Ile osób po dotycztaniu informacji o CKM, wpisała w Google frazę: Sylwia Gruchala CKM?

wpDiscuz
Najnowsze wpisy

INNE SPORTY

WARSZAWA 14.05.2016
GRAND PRIX POLSKI NA ZUZLU --- 2016 LOTTO WARSAW FIM SPEEDWAY GRAND PRIX OF POLAND
GREG HANCOCK
FOT. PIOTR KUCZA/ 400mm.pl
17 stycznia, 17:49
Image and video hosting by TinyPic