Kogo kupiłem w Ustaw Ligę i dlaczego? A kogo nie kupiłem i nie kupię?
Pamiętam pierwszą edycję „Ustaw ligę” i ogromną nieśmiałość, z jaką zabierałem się do ułożenia swojego składu. Koledzy, którzy zdecydowanie więcej uwagi niż sektorówkom i racom poświęcają piłkarzom na murawie, wyśmiewali mnie bezlitośnie, gdy inwestowałem w Ediego Andradinę. „Przecież gdyby interesowała cię piłka, zostałbyś piłkarzem” i tak dalej. Edi jednak od razu znakomicie zapunktował, a ja wciągnąłem się bardziej, niż w kolejne edycje Football Managerów (przez grzeczność nie dodam, jakich szanowanych autorów i znakomitych […]
redakcja
• 5 min czytania
0