Były piłkarz Ekstraklasy blisko zmiany klubu za 30 milionów euro
To jedna z najbardziej zaskakujących historii, jeśli mowa o byłych piłkarzach Ekstraklasy. Przed wieloma laty, będący po grze w Łódzkim Klubie Sportowym Paulinho trafił zarówno do Tottenhamu, jak i do Barcelony. Tym razem nie chodzi o klub tak głośny marketingowo, ale mowa o ćwierćfinaliście Ligi Mistrzów. Rodrigo Zalazar, który niegdyś bronił barw Korony Kielce – latem ma zamienić Bragę na Lizbonę. Jego nowym klubem według ostatnich doniesień będzie Sporting. Rodrigo Zalazar blisko […]