Wisła podjęła decyzję. Chodzi o piłkarza podstawowego składu
Wisła przygotowuje się na swój pierwszy od czterech lat sezon na poziomie Ekstraklasy. Już ogłosiła pierwszy transfer, a na horyzoncie jawi się kolejny. Teraz podjęła decyzję, dotyczącą jednego z najbardziej istotnych graczy z minionych rozgrywek. Chodzi o doświadczonego Hiszpana, który miał spory wkład w dobre wyniki na drugim szczeblu rozgrywkowym. Wisła w mediach społecznościowych przekazała informację odnośnie przyszłości Marca Carbo. Biała Gwiazda ogłosiła, że 32-letni Hiszpan zostaje na dłużej […]