Śląsk Wrocław chce się pozbyć letniego niewypału transferowego
Śląsk Wrocław, lider rozgrywek Ekstraklasy, planuje czystki kadrowe podczas zimowego okna transferowego. Jednym z piłkarzy, którzy są wypychani z klubu, jest sprowadzony latem napastnik, który nie spełnił oczekiwań drużyny. Na wypożyczenie mogą trafić także dwaj inni zawodnicy. Kenneth Zohore to napastnik, który był jednym z pierwszych ruchów transferowych Davida Baldy jako dyrektora sportowego Śląska Wrocław. Duńczyk po przejściach od początku wydawał się ryzykownym pomysłem na wzmocnienie i szybko okazało […]
Szymon Janczyk
• 3 min czytania
10