Z LaLiga2 do Ekstraklasy. Francuski obrońca zagra w Polsce [NEWS]
W nadchodzącym sezonie Ekstraklasy na polskich boiskach zobaczymy ciekawego środkowego obrońcę, wychowanka Realu Sociedad z ponad setką występów na zapleczu LaLiga na koncie. Klubem, który sięgnie po tego zawodnika, jest Radomiak Radom. Z informacji Weszło wynika, że środkowy obrońca Jeremy Blasco został piłkarzem Radomiaka Radom. Francuski piłkarz wychował się w Kraju Basków, konkretnie w San Sebastian, gdzie otarł się o pierwszą drużynę Realu Sociedad. Do Polski trafi z drugoligowego […]
Szymon Janczyk
• 3 min czytania
23