Trzech kolejnych piłkarzy odchodzi z Wisły Kraków
Pożegnań w Wiśle Kraków ciąg dalszy. Biała Gwiazda poinformowała w piątek, że kolejnymi zawodnikami, którzy zakończą swoją przygodę z klubem I ligi, są Miki Villar, Michał Żyro i Billel Omrani. Miniony sezon miał dla Wisły Kraków słodko-gorzki smak. Biała Gwiazda zdołała zaskoczyć i triumfować w Pucharze Polski, pokonując w finale Pogoń Szczecin, ale nie wywiązała się ze swojego najważniejszego zadania, jakim był awans do Ekstraklasy. Drużyna Alberta Rude nie zdołała nawet […]
Patryk Fabisiak
• 2 min czytania
3