Który ze stranierich zapewnił sobie spokojne święta?
Ilu polskich piłkarzy grających za granicą sędzi święta z poczuciem dobrze wykonanej roboty? Niewielu. Co tu kryć, była to słaba kolejka w wykonaniu naszych zawodników. Dość wspomnieć, że jedynego gola spośród biało-czerwonych strzelił niezawodny Krzysztof Piątek. PÓŁTORA GOLA PIĄTKA Gola, a w zasadzie półtora. Dlaczego? Ano dlatego, że pierwsza bramka stałą się przedmiotem dyskusji we Włoszech, a spór dotyczył tego, komu ją zaliczyć. Polskiemu napastnikowi czy piłkarzowi Atalanty, który pakuje ją sobie […]
redakcja
• 5 min czytania
0