Francja pokazała moc. Ostatnim razem skończyło się złotem
Nie bez przyczyny grupę, w której znalazły się reprezentacje Francji, Norwegii oraz Senegalu nazwano grupą śmierci. Poza wyraźnie odstającym Irakiem, cała trójka ma w swoich kadrach wielu jakościowych zawodników i dysponuje całościowo silnym zespołem. Mimo to, podopieczni Didiera Deschampsa skończyli zmagania na tym etapie z kompletem zwycięstw. Ostatnim razem, gdy udała im się ta sztuka, sięgnęli po mistrzostwo świata. Francuzi jak burza przeszli przez fazę grupową. Pokonali 3:1 Senegal, 3:0 […]