Ondrasek odejdzie z FCSB po rozegraniu… 66 minut?

redakcja

Autor:redakcja

28 lipca 2021, 18:46 • 1 min czytania

Reklama
Ondrasek odejdzie z FCSB po rozegraniu… 66 minut?

Zdenek Ondrasek przed rozpoczęciem tego sezonu zamienił Viktorię Pilzno na rumuński zespół FCSB. Wszytsko wskazuje jednak na to, że wielkiej kariery w drużynie wicemistrza kraju nie zrobi, bowiem został… poproszony o rozwiązanie kontraktu. 

Reklama

Informację tę podał na swoim Twitterze Emanuel Rosu, świetnie zorientowany rumuński dziennikarz.

Ondrasek w Bukareszcie zdążył wystąpić do tej pory w dwóch spotkaniach. Rozegrał 45 minut z FC Botosani, a przeciwko Universitatea Craiova zaliczył na placu 21 minut. Pomiędzy tymi spotkania był też mecz Szachtiorem Karaganda w eliminacjach Ligi Konferencji, który były piłkarz Wisły Kraków przesiedział na ławce rezerwowych. Gigi Becali co prawda słynie na cały kontynent z kontrowersyjnego stylu zarządzania, ale taka akcja to i tak rzecz warta odnotowania.

To co, szykuje się kolejny powrót do Ekstraklasy?

Reklama

Fot. FotoPyK

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank