Maksymilian Banaszewski zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec

redakcja

Autor:redakcja

09 lipca 2021, 11:31 • 1 min czytania

Reklama
Maksymilian Banaszewski zawodnikiem Zagłębia Sosnowiec

Maksymilian Banaszewski zdecydował się przejść do Zagłębia Sosnowiec. 26-letni piłkarz związał się z nowym klubem dwuletnią umową. Dotychczas występował w Chrobrym Głogów. 

Reklama

W minionym sezonie Banaszewski zagrał w 31 spotkaniach 1. ligi i strzelił 7 goli i zaliczył 3 asysty. Łącznie w barwach Chrobrego wystąpił w 44 meczach i zdobył 8 goli. Warto odnotować, że Banaszewski ma też na koncie 8 występów w ekstraklasie dla Arki Gdynia.  – Bardzo się cieszę, że mogłem dołączyć do Zagłębia. Postaram się pomóc drużynie w realizacji celów sportowych –powiedział nowy nabytek Zagłębia dla oficjalnej strony klubowej.

 

Reklama

źródło: zaglebie.eu.

fot. Newspix

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank