Grosicki: Zagrałbym lepiej od Łobodzińskiego

redakcja

Autor:redakcja

25 czerwca 2008, 12:53 • 2 min czytania

Reklama
Grosicki: Zagrałbym lepiej od Łobodzińskiego

Oto prawdziwy hojrak! Kamil Grosicki oficjalnie przyznał na łamach „Faktu”, że nie podobała mu się gra Wojciecha فobodzińskiego na EURO i że poradziłby sobie lepiej na tym turnieju.
– Byłem rozczarowany tym, że nie znalazłem się w kadrze choćby 30 zawodników. Byłem przygotowany na to, że przegram rywalizację z moim idolem Kubą Błaszczykowskim. Ale od Wojtka فobodzińskiego byłbym lepszy. Teraz chcę dostać się do kadry walczącej o awans do MŚ 2010 w RPA. Wiem, że jestem kozak i dam sobie radę – powiedział tabloidowi Grosicki.

Reklama

W tym miejscu wielu malkontentów skrytykuje zapewne 20-letniego piłkarza. Pojawią się głosy, że jest bezczelny, że niczego wielkiego nie osiągnął i tak dalej. Trudno. My nie mamy zamiaru się nad nim pastwić. Polscy zawodnicy, no może poza Arturem Borucem, boją się mówić co myślą, a potem na boisku są równie zestrachani co przed mikrofonem.

Za to Kamil wali prosto z mostu, na murawie prezentuje się podobnie – odważnie, ofensywnie, bez kompleksów wobec żadnego rywala. Oby w następnym sezonie błysnął w barwach szwajcarskiego FC Sion, a potem spełnił swoje marzenie i odszedł do jednej z czołowych lig europejskich. I oby nadal szerokim łukiem omijał wszelkie kasyna, od których jest uzależniony…

Ps. Jeśli chcecie zadać Groszkowi pytania, ślijcie je na adres: [email protected]. Wygrzebaliśmy go z oficjalnej strony klubu. Szwajcarzy przyrzekają, że zawodnicy odpisują na znaczną część korespondencji, więc może warto spróbować?

Fot: W. Sierakowski FOTO SPORT

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
13
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama