Altintop: Klose i Podolski to zdrajcy!

redakcja

Autor:redakcja

25 czerwca 2008, 17:30 • 1 min czytania

Reklama
Altintop: Klose i Podolski to zdrajcy!

Trwa wojna psychologiczna przed spotkaniem Niemców z Turkami. Ci drudzy starają się wyprowadzić rywali z równowagi w najprostszy możliwy sposób: obrażając ich. Hamit Altintop z Bayernu Monachium nie oszczędził nawet swoich klubowych kolegów, Lukasa Podolskiego i Miroslava Klosego.
Urodzonemy w Niemczech pomocnikowi zadano pytanie: Czy nie czuje się zdrajcą grając dla Turcji? Hamit odpowiedział: – Zdrajcami można nazwać Klose i Podolskiego. Obaj urodzili się w Polsce i zdradzili swój kraj, by się naturalizować i zagrać dla Niemiec. Ja urodziłem się w Westfalii. Perfekcyjnie porozumiewam się w języku niemieckim, ale nigdy nie zdradziłbym kraju, z którego pochodzi moja rodzina, który oczywiście jest moją ojczyzną – powiedział zawodnik.

Reklama

Przed EURO Altintop i Podolski bardzo się kumplowali. Coś czujemy, że po tych słowach przyjaźń może się rozpaść…

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
13
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama