Superpuchar jednak nie w Krakowie

redakcja

Autor:redakcja

24 czerwca 2008, 17:14 • 1 min czytania

Reklama

Kilka dni temu pisaliśmy na naszej stronie o tym, że mecz Superpuchar Polski, w którym zmierzy się zdobywca tytułu Mistrza Polski – Wisły Kraków a zdobywcą Pucharu Polski – Legią Warszawa, nie odbędzie się w Krakowie, jak pierwotnie planowano, lecz w Ostrowcu Świętokrzyskim
Mecz zostanie rozegrany 20 lipca o godzinie 20:00 na stadionie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Bezpośrednią relację z tego spotkania pokaże TVP2.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
13
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama