Podolski: Klinsmann zachowuje się nienormalnie

redakcja

Autor:redakcja

23 czerwca 2008, 12:02 • 1 min czytania

Reklama
Podolski: Klinsmann zachowuje się nienormalnie

Na mundialu w Niemczech Lukas Podolski i Jurgen Klinsmann żyli w znakomitej komitywie. Wzajemnie opowiadali dziennikarzom o idealnej współpracy i o wielkim szacunku, jakim się darzą. Minęły dwa lata i sytuacja uległa zmianie. Poldi tłumaczy mediom, że jego zdaniem trener zachowuje się nienormalnie. Dlaczego? Piłkarza irytuje fakt, że Klinsmann wysyła mu po strzelonych golach… sms-y z gratulacjami.
Czemu Lukasowi nie podoba się zachowanie Klinsmanna? Bo kojarzy się z postępowaniem Ottmara Hitzfelda, ostatniego trenera Bayernu Monachium. – On czynił podobnie. Wysyłał mi sms-y po każdym spotkaniu kadry, a potem i tak sadzał na ławce. Sądzę, że Klinsmann, który będzie nowym trenerem klubu, zachowa się podobnie – opowiada 23-letni napastnik.

Reklama

Podolski nie ma ochoty zostawać w Bayernie. Uważa, że będzie w klubie napastnikiem numer trzy, po Luce Tonim i Miroslavie Klosie. Ba, jeśli do Monachium przyjdzie Mario Gomez dla Lukasa może nawet zabraknąć miejsca na ławce!

Z tego powodu młody piłkarz zapowiedział, że koniecznie chce odejść. Zainteresowanie nim wyrażają między innymi Juventus Turyn i Arsenal. – Włosi kontaktowali się już ze mną – tajemniczo mówi Poldi. Mówi się również o tym, że Lukas chętnie odszedłby do FC Koeln, klubu w którym zaczynał karierę. Ciężko jednak uwierzyć w to, że przeciętna niemiecka drużyna zaproponuje mu równie wysokie zarobki, co na przykład Juventus.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
13
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama