Boruc prowadzi w plebiscycie FIFA!

redakcja

Autor:redakcja

22 czerwca 2008, 13:37 • 1 min czytania

Reklama
Boruc prowadzi w plebiscycie FIFA!

Nie tylko czytelnicy naszego portalu doceniają talent Artura Boruca. Bramkarz Celticu Glasgow jest również uwielbiany przez fanów na całym świecie. Dowód? Boruc wygrywa, i to zdecydowanie, głosowanie na najlepszego golkipera EURO! W plebiscycie biorą udział fani z wielu krajów – jest on przeprowadzany na stronie www.fifa.com.Wchodzimy na stronę światowej federacji o godzinie 13.30 w niedzielę. Po prawej stronie znajduje się pytanie: Który bramkarz na mistrzostwach Europy zaimponował ci najbardziej? Można głosować na Boruca, Edwina van der Sara, Gianluigiego Buffona, Igora Akinfiejewa i Ikera Casillasa.

Reklama

Wyniki zabawy budzą ogromną radość każdego polskiego kibica – Artur nie tyle wyprzedza rywali, co po prostu ich deklasuje. Na Polaka zagłosowało bowiem dotychczas… prawie 49 procent osób! Drugi w klasyfikacji Van der Sar otrzymał jedynie 18 procent głosów. Na podium załapał się jeszcze Buffon (17 procent). Akinfiejew (prawie 10 procent) i Casillas (niemal 5 procent) zostali daleko w tyle.

Weszło! cieszy się niezmiernie, że nie tylko trenerzy i dziennikarze, ale i fani na całym świecie zaczynają doceniać talent Boruca.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
13
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama