Kibicu Legii – „na zdrowie”!

redakcja

Autor:redakcja

18 czerwca 2008, 23:49 • 1 min czytania

Reklama
Kibicu Legii – „na zdrowie”!

Marketing polskich klubów piłkarskich w porównaniu z Zachodem Europy jest, mówiąc delikatnie, zacofany. W Polsce jednak liderem wśród marketingu piłkarskiego jest drużyna Lecha Poznań. W Poznaniu zadebiutowała telewizja internetowa o tym klubie, a także piwo, woda mineralna czy napoje energetyczne. Legia Warszawa rusza do boju – i to właśnie w przemyśle napojów energetycznych
Idąc za trendami z Poznania, Legia Warszawa chce otworzyć linię produkcyjną własnych napojów energetycznych. Pierwsze butelki trafią do sprzedaży już na jesieni.

Reklama

Należy spojrzeć na sytuację troszkę z innej strony – czy takowe napoje będą miały popyt na rynku? Nie jest tajemnicą, że duża część kibiców jest skonfliktowana z zarządem Legii Warszawa. A kibic niepałający sympatią do Leszka Miklasa, na pewno nie będzie chciał wypić jego zdrowia, napojem z Jego rozlewni.

Ciekawe czym nas zaskoczą jeszcze działacze Legii Warszawa?

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama