Wojciech فobodziński rozstał się z rozumem – krytykuje polskich kibiców

redakcja

Autor:redakcja

17 czerwca 2008, 14:10 • 1 min czytania

Reklama
Wojciech فobodziński rozstał się z rozumem – krytykuje polskich kibiców

Wojciech فobodziński to ewenement na skalę światową. Jest nie tylko jedynym skrzydłowym na EURO, który mówi, że nie ma sił biegać już w 60. minucie meczu, bo go przytyka, ale także jedynym chyba zawodnikiem w historii, któremu przeszkadzają… własni kibice. Masz ci los, za głośni są! Proponujemy więc, by następne wyjście na boisko فobodzińskiego uczcić minutą ciszy.
Po spotkaniu z Chorwacją Łobo skrytykował polskich fanów. Powiedział, że dopingowali biało-czerwonych zbyt głośno, przez co nie słyszał słów kolegów na boisku! – Z tego wszystkiego mieliśmy problemy z komunikacją – stwierdził zawodnik Wisły Kraków.

Reklama

Naszym zdaniem فobodziński ma problemy nie ze słuchem, ale przede wszystkim z głową. Jeżeli nie podobają mu się nasi fani, którzy obok Artura Boruca i Rogera byli jedynym pozytywnym polskim akcentem na EURO, to niech po prostu zrezygnuje z gry w kadrze. Reprezentacja naprawdę obejdzie się bez gościa, który nie potrafi oddać strzału i zrobić porządnego zwodu, a na dodatek nosi głowę wysoko w chmurach i ma się za wielkiego piłkarza.

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama