Superpuchar Polski odbędzie się w Krakowie

redakcja

Autor:redakcja

16 czerwca 2008, 16:23 • 1 min czytania

Reklama
Superpuchar Polski odbędzie się w Krakowie

Według serwisu internetowego legia.com mecz o Superpuchar Polski pomiędzy Mistrzem Polski – Wisłą Kraków a zdobywcą Pucharu Polski – Legią Warszawa odbędzie się w Krakowie. Według wcześniejszych doniesień, spotkanie to miało zostać rozegrane na stadionie Pogoni Szczecin.
Był taki pomysł, aby tegoroczny mecz o Superpuchar Polski odbył się na naszym stadionie. Niestety z powodu renowacji boiska, która ma rozpocząć się po rewanżowym barażowym spotkaniu z Zatoką Puck, pojedynek ten nie odbędzie się w Szczecinie – powiedział jeden z działaczy szczecińskiego klubu.

Reklama

Gospodarzem imprezy o Superpuchar Polski będzie drużyna, która zdobyła tytuł mistrza Polski, czyli Wisła Kraków.

Dwumecz nie wchodzi w grę, ponieważ stadion Legii, podobnie jak ten w Szczecinie, przechodzi renowację płyty boiska.

Przykre jest to, że tak prestiżowy mecz jak o Superpuchar Polski są marginalizowane i traktowane jako „zło konieczne”…

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
13
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama