Grecja – Rosja

redakcja

Autor:redakcja

13 czerwca 2008, 20:11 • 1 min czytania

Reklama

Coś się ostatnio karta odwróciła i zaliczyłem kilka pudeł:) Trudno, jak na boisku, trzeba grać dalej! Obstawiam, że Rosjanie mimo porażki na dzień dobry wyjdą z grupy, więc wygrają z Grecją. Wierzę w Guusa Hiddinka i wierzę w to, co widziałem na własne oczy. Hiszpanie wprowadzie Rosjan rozbili, ale to nie był mecz całkiem do jednej bramki. Ten zespół ma potencjał.

Reklama

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
3
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Weszło

Reklama