Djurdjević: – Zrobiłem wszystko, co było w mojej mocy

redakcja

Autor:redakcja

26 kwietnia 2023, 22:36 • 1 min czytania

Reklama
Djurdjević: – Zrobiłem wszystko, co było w mojej mocy

Były trener Śląska Wrocław Ivan Djurdjević za pośrednictwem Twittera wypowiedział się o swoim zwolnieniu, podziękował kibicom i poprosił ich o podobne wsparcie dla drużyny na finiszu rozgrywek, jakie sam otrzymał na początku sezonu.

Reklama

Hej wrocławianie, chcę Wam podziękować za cały okres pracy w klubie. Zrobiłem wszystko, co było w mojej mocy, a teraz życzę z całego serca powodzenia w ostatnich meczach. Na starcie sezonu było Was ponad dziesięć tysięcy, niech teraz też będzie tyle. Wasz klub tego potrzebuje! Hej Śląsk – napisał na Twitterze Ivan Djurdjević.

Serbski szkoleniowiec został zwolniony z posady trenera Śląska w zeszłym tygodniu. Na stanowisku zastąpił go Jacek Magiera, który pozostawał na kontrakcie w WKS. Djurdjević pracował we Wrocławiu od początku sezonu. Poprowadził drużynę w 32 meczach. Średnio zdobywał 1,25 pkt na spotkanie, co jest najniższym wskaźnikiem spośród wszystkich ekip, których był trenerem.

WIĘCEJ O ŚLĄSKU WROCŁAW:

Fot. Newspix

Reklama

Najnowsze

Reklama

Suche Info

Reklama
Ekstraklasa

Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych

Jan Broda
27
Jest obsada sędziowska na Multiligę. Dwóch nieobecnych
Mundial 2026

Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko

Jan Broda
16
Włosi reagują na propozycję zastąpienia Iranu. Jasne stanowisko
Piłka nożna

Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank

Jan Broda
29
Rekord frekwencji w kobiecej piłce! Piłkarki Lecha rozbiły bank