Po 10 latach pełnych sukcesów Pep Guardiola zdecydował się opuścić Manchester City. 6 mistrzostw Anglii, 3 Puchary Anglii, 5 Pucharów Ligi, Liga Mistrzów, Klubowe Mistrzostwo Świata… Trofea można by wymieniać długo, a jego wpływ na futbol jest nieoceniony. O tym dlaczego teraz zdecydował się na przerwę? W jaki sposób zdominował tak silną ligę jak Premier League? Czemu w ostatnich dwóch latach ciężko było mu zachować wcześniejszy poziom? Zaprasza Wojciech Piela.
Zobacz materiał: