Szymański zagra z gwiazdorem Manchesteru City? Turcy wierzą w wielki transfer

Kamil Warzocha

Opracowanie:Kamil Warzocha

26 grudnia 2024, 23:39 • 2 min czytania

Reklama
Szymański zagra z gwiazdorem Manchesteru City? Turcy wierzą w wielki transfer

Tureckie media lubią pompować potencjalne transfery, ale teraz wzniosły się pod tym względem na wyżyny. Chodzi o potencjalną przeprowadzkę do Stambułu gwiazdora Manchesteru City – Kevina De Bruyne.

Reklama

Umowa Belga z Obywatelami wygasa w czerwcu 2025 roku. Nie ma pewności, że przedłuży on kontrakt z klubem z Manchesteru, stąd plotki z różnych stron świata. Mówiło się już o dużym zainteresowaniu klubów MLS, a teraz w grę podobno wchodzi ekipa dowodzona przez Jose Mourinho.

Tak, to właśnie Mourinho, który przewodzi Fenerbahce, zdaniem portalu Fanatik chciałby sprowadzić pomocnika Manchesteru City. Belg latem będzie wolnym agentem i smakowitym kąskiem dla tego typu klubów. A taki transfer byłby o tyle ciekawy, że „The Special One” przecież miał okazję współpracować z De Bruyne kiedyś w Chelsea, czego akurat ten drugi nie może wspominać zbyt dobrze.

Ale może do dwóch razy sztuka?

Ba, Sebastian Szymański mógłby mieć naprawdę kozackiego partnera (i zarazem konkurenta) w zespole, gdyby doniesienia Turków za kilka miesięcy stały się prawdą. Oczywiście żeby to mogło się wydarzyć, Belg musiałby podjąć decyzję o rozstaniu z City. Pozostaje jeszcze pytanie, czy będzie chciał w wieku 34 lat wciąż grać na umiarkowanie wysokim poziomie w lidze tureckiej, czy może prędzej zawiesi buty na kołku lub postanowi odcinać kupony w egzotycznych stronach.

Reklama

WIĘCEJ NA WESZŁO:

Fot. Newspix

Kamil Warzocha

W Weszło od początku 2021 roku. Filolog z licencjatem i magister dziennikarstwa z rocznika 98’. Niespełniony piłkarz i kibic FC Barcelony, który wzorował się na Lionelu Messim. Gracz komputerowy (Fifa i Counter Strike on the top) oraz stały bywalec na siłowni. W przyszłości napisze książkę fabularną i nakręci film krótkometrażowy. Lubi podróżować i znajdować nowe zajawki, na przykład: teatr komedii, gra na gitarze, planszówki. W pracy najbardziej stawia na wywiady, felietony i historie, które wychodzą poza ramy weekendowej piłkarskiej łupanki. Ogląda przede wszystkim Ekstraklasę, a że mieszka we Wrocławiu (choć pochodzi z Chojnowa), najbliżej mu do dolnośląskiego futbolu. Regularnie pojawia się przed kamerami w programach “Liga Minus” i "Weszlopolscy".

Rozwiń
[email protected]

Najnowsze

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Piłka nożna

Reklama
Mundial 2026

Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”

Braian Wilma
14
Klose pogratulował Messiemu. „Zawsze mówiłem, że nie jest zły”