Nathan Aké zniesiony z boiska na noszach. Miał łzy w oczach…

Autor:Bartosz Lodko

10 września 2024, 22:20 • 1 min czytania 5 komentarzy

Przedwcześnie zakończył się dla Nathana Aké wtorkowy mecz Ligi Narodów z reprezentacją Niemiec. Holenderski defensor nie był w stanie samodzielnie zejść z boiska.

Piłkarz Manchesteru City nabawił się kontuzji mięśniowej w końcówce pierwszej połowy. Aké doznał urazu bez kontaktu z rywalem.

Ból okazał się na tyle duży, że 29-latek – ze łzami w oczach – został zniesiony z boiska na noszach. Na placu gry zastąpił go Jurriën Timber.

Do przerwy drużyna Ronalda Koemana przegrywała z Niemcami 1:2. W sobotę Nathan Aké rozegrał 66 minut w wygranym 5:2 spotkaniu z Bośnią i Hercegowiną.

Swoją przygodę z Weszło, a w zasadzie z Weszło Junior, z którym jest związany od pięciu lat, rozpoczął od zagranicznego reportażu. Co prawda z oddalonej o kilkanaście kilometrów od polskiej granicy Karwiny, ale to już szczegół. Ma ten problem, że naprawdę za żadną drużynę nie trzyma kciuków, chociaż czasem może i by chciał.