Samobój Kamińskiego i zaskoczony Grabara [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

25 sierpnia 2024, 18:11 • 1 min czytania 13 komentarzy

To nie był łatwy mecz dla polskich zawodników. Bayern Monachium zwyciężył 3:2 z Wolfsburgiem, a Jakub Kamiński zanotował w tym starciu trafienie samobójcze.

VfL Wolfsburg mierzył się z Bayernem Monachium w meczu pierwszej kolejki Bundesligi. Był to zarazem ligowy debiut Kamila Grabary w barwach nowego zespołu i zdecydowanie nie należał on do najłatwiejszych.

Już w 19. minucie polskiego bramkarza pokonał Jamal Musiala. W drugiej połowie Wolfsburg odpowiedział dwoma bramkami, ale Bayern nie pozostał dłużny i również dołożył dwie –  w okolicach 65. minuty Grabara został zaskoczony piłką odbitą od… Jakuba Kamińskiego, który oberwał po strzale Kane’a.

Futbolówka wpadła do siatki i mieliśmy remis. Polski obrońca niestety nie popisał się w kolejnym pojedynku z Kane’em, po którego podaniu Serge Gnabry zdobył gola na wagę zwycięstwa. Finalnie Bayern Monachium zwyciężył 3:2.