Lider z Niecieczy. Bruk-Bet rozbił Chrobrego 4:0 [WIDEO]

Opracowanie:Piotr Rzepecki

27 lipca 2024, 18:29 • 1 min czytania 1 komentarz

Bruk-Bet Termalica kapitalnie wszedł w nowe rozgrywki. „Słoniki” wygrały drugi mecz w tym sezonie pierwszej ligi, ponownie wysoko i ponownie bez straty bramki. Tym razem podopieczni Marcina Brosza pokonali Chrobrego Głogów 4:0.

Goście łatwo poradzili sobie w Głogowie z miejscowym Chrobrym, choć na bramki musieliśmy czekać dopiero do drugiej połowy. Wynik otworzył w 55. minucie Wojciech Jakubik, który wykorzystał podanie od Kamila Zapolnika.

Były zawodnik Puszczy Niepołomice wszedł na plac kilka minut wcześniej i natychmiast dał asystę. Nie ostatnią zresztą w dzisiejszym spotkaniu, bo w 90. minucie także podał w kierunku Jakubika i ten pięknym strzałem umieścił piłkę w bramce.

Wcześniej z rzutu karnego strzelił Kacper Karasek, a w doliczonym czasie trafił na 4:0 Maciej Ambrosiewicz.

Za tydzień podopieczni Marcina Brosza zagrają przed własną publicznością z Odrą Opole. Na inauguracje sezonu „Słoniki” wygrały z Wartą Poznań 3:0.

Urodził się dzień po Kylianie Mbappe. W futbolu zakochał się od czasów polskiego trio w Borussi Dortmund. Sezon 2012/13 to najlepsze rozgrywki ever, przynajmniej od kiedy świadomie śledzi piłkarskie wydarzenia. Zabawy z kotem Maurycym, Ekstraklasa, powieści Stephena Kinga.