Siemieniec po powrocie Ekstraklasy: Chwała zawodnikom

Opracowanie:Damian Popilowski

19 lipca 2024, 23:35 • 2 min czytania 8 komentarzy

Jagiellonia Białystok zwyciężyła 2:0 z Puszczą Niepołomice i dopisała sobie trzy punkty na samym starcie rozgrywek Ekstraklasy. Po ostatnim gwizdku głos na konferencji prasowej zabrał Adrian Siemieniec, który podziękował swojej drużynie i zaznaczył, że ważna dla nich w tym starciu była cierpliwość.

Zacznę od gratulacji dla zespołu za zwycięstwo, uważam, że to bardzo ważne, by rozpocząć sezon od wygranej, w dodatku w spotkaniu u siebie. I od podziękowań dla kibiców – cieszymy się, że od pierwszego meczu bardzo licznie wspierają drużynę. Uważam, że w pierwszej połowie mieliśmy dużą kontrolę, brakowało nam jednak bramki – powiedział trener Jagiellonii Białystok.

W przerwie rozmawialiśmy o tym, że musimy być cierpliwi, ale jako trener miałem świadomość, że Puszcza dojdzie w końcu do głosu, będzie miała swoją sytuację i tak też było. Chwała zawodnikom, że się z tej sytuacji wybroniliśmy. Cieszę się, że na wynik mieli też wpływ zmiennicy. Musimy walczyć z czasem i przygotowywać tych piłkarzy do rywalizacji. Patrzymy już przed siebie, bo we wtorek kolejny bardzo ważny mecz – dodał.