LIVE: Hiszpania wygrała 1:0 z Włochami. Gdyby nie Donnarumma ten wynik byłby zdecydowanie wyższy

20 czerwca 2024, 14:56 • 1 min czytania 29 komentarzy

Kolejny dzień zmagań na Euro 2024. Na początek przystaweczka Słowenia – Serbia, a później już konkrety: o 18:00 Dania podejmie Anglię, dzień zaś zamkną Hiszpania z Włochami. Będzie się działo. Bądźcie z nami!

Transmisja Live

23:17
To tyle na dziś. I już zapraszamy na jutro! Będzie się działo! Bądźcie z nami. Razem przeżyjmy ten arcyważny dzień dla Polski. Robimy tych Austriaków, co nie? Do zobaczenia!
23:14
A jednym z gości naszego programu będzie Tomasz Ćwiąkała!
23:13
Zapraszamy na Godzinę zero w Kanale Zero, a już jutro o godz. 10 Stan Euro na WeszłoTV, gdzie będziemy pompować balonik przed meczem Polska - Austria.
23:11
No Włosi nie dojechali na ten mecz.
23:06
Hiszpanię przyjemnie się ogląda.
23:04
Gdyby taki mecz z Hiszpanią zagrali Polacy, bylibyśmy zażenowani. A Włosi mają przecież potencjał większy od nas.
22:58
Wynik nie oddaje przebiegu meczu. Hiszpanie byli o dwie, trzy a może nawet cztery klasy lepsi od Włochów. Donnarumma stawał na głowie, bronił fenomenalnie, ale jego koledzy z ofensywy dziś nie dojechali. Fatalny mecz Squadra Azurra w ofensywie.
22:55

Koniec. Hiszpania - Włochy 1:0

Ogromne zamieszanie było w polu karnym Hiszpanii, ale z tego bramki nie będzie. Włosi już nie wyrównają. Koniec.
22:53
Rzut rożny dla Włochów. Donnarumma w polu karnym Hiszpanii!!!!
22:53
Ostatnia zmiana w tym meczu. Mikel Merino na ostatnie sekundy wchodzi na boisko za Fabiana Ruiza.
22:52
Ayoze Perez zabawił się z Di Lorenzo, założył mu siatkę i chciał sprytnym uderzeniem przy bliższym słupku zmieścić ją w bramce. Donnarumma nie dał się zaskoczyć!

I znowu Donnarumma broni! Ayoze Perez ma chrapkę na gola. Dwa strzały w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Tym razem chciał technicznie, po ziemi, przy dalszym słupku. Bramkarz PSG jest dziś niemożliwy.
22:48
Co jakiś czas wybrzmiewa ten utwór na trybunach Veltins Arena. Hiszpanie bawią się nie tylko na boisku, ale i na trybunach!
22:46
Czy to był pierwszy celny strzał Włochów? Bryan Cristante chciał zgrywać piętką po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Wyszło z tego zagranie lekkie uderzenie, z którym nie miał żadnych kłopotów Unai Simon.
22:43
Riccardo Calafiori jest pierwszym Włochem, który zdobył gola samobójczego na mistrzostwach Europy!
22:39
Raspadori za Pellegriniego. Ostatni zmiana u Włochów. Napastnik za pomocnika.
22:39
W międzyczasie De la Fuente przeprowadził dwie zmiany. Ayoze Perez i Mikel Oyarzabal za Nico Williamsa i Alvaro Moratę.
22:37
Dla porównania: Hiszpania oddał do tej pory 16 strzałów, z czego 6 celnych.
22:36
W ostatnich minutach częściej widujemy na połowie Hiszpanów, ale częściej nie znaczy często. W pierwszej części gry byli w okolicach bramki Unaia Simona ze trzy razy. teraz jest tego troszeczkę więcej, ale dalej brak konkretów. Pod tym względem - żenada. Zaraz 80. minuta, a Włosi oddali tylko 2 strzały i żadnego celnego!
22:32
Drugi strzał Włochów. Znowu niecelny. Pellegrini spróbował swoich sił z rzutu wolnego z dwudziestu kilku metrów. Piłka jednak poleciała hen wysoko!
22:30
Dwie korekty w składzie Hiszpanii. Pedri i Yamal zeszli do bazy. Alex Baena i Ferran Torres już na murawie stadionu Veltins Arena w Gelsenkirchen.
22:29
POPRZECZKA! NICO WILLIAMS RUSZYŁ LEWĄ STRONĄ BOISKA, ZŁAMAŁ NA PRAWĄ NOGĘ I HUKNĄŁ Z OKOLIC PIĘTNASTEGO METRA.

Minimalnie się pomylił. Ajć. To mógł być kolejny piękny gol na tym Euro.
22:28
Le Normand ostro potraktował Zaccagniego, który przed chwilą pojawił się na boisku i zobaczył za ten faul żółtą kartkę.

Zaccagni zmienił Chiesę. W międzyczasie wszedł również na boisko Retegui za Scamaccę.
22:26
Zdecydowanie! Sebastian Samobój to najlepszy zawodnik tego EURO, jak na razie.
22:25
To był piąty samobój na tym EURO 2024! Byłoby ich już sześć, ale UEFA wczoraj oszczędziła Szwajcara i zaliczyła bramkę McTomminay'owi.
22:20
Hiszpańscy kibice po każdym podaniu wiwatują "Ole" i swoim dopingiem niosą swoich ulubieńców.

Yamal postanowił huknąć z dystansu. Trochę się pomylił, ale była to ciekawa próba. Po tym uderzeniu, od razu wykonał gest w stronę trybun, że chce jeszcze głośniejszy doping!
22:16
Hiszpania ma chrapkę na kolejne trafienia i regularnie próbuje swoich szans z dalszej odległości. Tym razem Alvaro Morato huknął zza szesnastki, ale Donnarumma bez większych problemów przeniósł piłkę nad poprzeczkę.
22:14

Hiszpania - Włochy 1:0

Kolejny samobój na EURO 2024! "Hiszpanie gnębili i gnębili Włochów, nie potrafili sami zdobyć gola, to Włosi im pomogli" - takimi słowami skomentował trafienie do własnej bramki Calafioriego Jacek Laskowski.
22:11
Fatalne pudło Pedriego! Cucurella wyłożył "patelnię" pomocnikowi Barcelony, wystarczyło odpowiednio dołożyć "szuflę". Młody piłkarz źle to zrobił. Piłka poleciała dobrych kilka metrów od bramki.
22:09
No już nie możemy się doczekać tego meczu Polaków!
22:06
Chyba skończyło się na strachu. Rodri wrócił na boisko i normalnie biega.
22:06
Spalletti do Cristante (koloryzowane): - Masz podostrzyć, agresja i doskok!

Crsiatnte 20 sekund po wejściu na boisko skasował Rodriego i zobaczył za ten faul żółtą kartkę. Pomocnik Manchesteru City kuleje, ale na szczęście o własnych siłach zszedł z boiska.
22:03

Jazda!

Spalletti uznał, że środek pola jego drużyny wyglądał kiepsko i reaguje. Dwie zmiany w reprezentacji Włoch. Cristante i Cambiaso wchodzą na boisko. Na drugą połowę już nie wyjdą Jorginho i Frattesi.
22:00
Jednak jak pokazuje poniższy wpis, są sympatycy włoskiego futbolu, którzy widzą pozytywy po tej połowie w wykonaniu Squadra Azzurra.
21:59
Tak to wygląda :/
21:58
Ładne obrazki z Berlina! Już jutro mecz Polska - Austria. My, kibice nie możemy się doczekać tego spotkania i trzymamy mocno kciuki za orłów Probierza!
21:56
Dramatyczna pierwsza połowa w wykonaniu Włochów, jeśli chodzi o ofensywę. W ofensywie nie istnieli. Ale za to w defensywie grają bardzo dobrze. Czy to jest to słynne catenaccio...
21:54
I wygląda bardzo dobrze! Rok w piłce to bardzo dużo czasu.
21:52
Zapomnieliśmy jeszcze wspomnieć, że Rodri za dyskusje z arbitrem zobaczył żółtą kartkę. To jego drugie napomnienie na tym turnieju i nie będzie mógł zagrać w ostatnim meczu grupowym z Albanią. Czy zrobił to celowo? Nie wiemy, choć się domyślamy.
21:49

Przerwa 0:0

Pierwszy jakikolwiek strzał na bramkę Unaia Simona! Chiesa huknął z dystansu, ale był to mocno niecelny strzał. Sędzia zakończył tę pierwszą połowę. Statystyki Włochów z pierwszych 45 minut wyglądają fatalnie: 1 strzał, 0 celnych, xG 0,06, 39% posiadania piłki.
21:44
Kolejna próba z dystansu Fabian Ruiza! Tym razem w środek bramki. Donnarumma bez większych problemów wyłapał to uderzenie.
21:40
Ciekawy przypadek Fabiana Ruiza. Z Chorwacją był najlepszy na boisku. Dziś znowu wygląda rewelacyjnie. A w PSG gra piach. Mimo to cały czas ma miejsce w pierwszym składzie La Furia Roja. De la Fuente mu ufa, często zbiera za to po głowie od kibiców i dziennikarzy. Jednak na tym turnieju Fabian Ruiz odwdzięcza się selekcjonerowi za zaufanie i wygląda - jak na razie - kozacko.
21:36
Donnarumma lubi fruwać!
21:29
Dwie świetne okazje Hiszpanów w krótkim odstępie czasu! Wielki Donnarumma! Bramkarz PSG na co dzień tak dobrze nie broni jak w reprezentacji. Ciekawy przykład Gigiego. Gdy zakłada koszulkę reprezentacyjną, jest niczym superbohater. Najpierw umiejętnie skrócił kąt Moracie i nie dał sobie wcisnąć piłki z bliskiej odległości. A chwilę później wyciągnął się jak struna i koniuszkami palców wyjął uderzenie Fabiana Ruiza.
21:25
To jest 11. spotkanie Hiszpanii z Włochami na dużym turnieju. Te ekipy mierzyły się ze sobą osiem razy na Euro i trzykrotnie na mundialu. Żadne inne europejskie reprezentacje nie mierzyły się ze sobą częściej na wielkiej imprezie. Co więcej to też piąty z rzędu turniej Euro, na którym się spotkają, począwszy od 2008 roku, co również jest rekordem. Klasyk!
21:21
W międzyczasie Donnarumma zobaczył żółtą kartkę za dyskusję z arbitrem. Co prawda jest kapitanem, ale z uwagi, że jest bramkarzem to i tak nie może korzystać z tego przywileju, i rozmawiać z sędzią głównym. To musi być zawodnik z pola.
21:18
Drugą niezłą okazję miał Nico Williams, który dostał świetne krosowe podanie od Moraty i z bliskiej odległości fatalnie spudłował.
21:16
Hiszpania lepiej weszła w to spotkanie i narzuca swój styl gry Włochom. Gdy nas nie było, La Furia Roja stworzyła dwie niezłe okazje strzeleckiej. Na samym początku meczu Nico Williams ruszył lewą stroną boiska, podbiegł pod pole karne i wrzucił na główkę... Pedriego. Mierzący zaledwie 174 centymetrów pomocnik oddał strzał, ale w środek bramki i Donnarumma bez trudów przeniósł futbolówkę nad poprzeczką.
21:13

Wracamy i lecimy z tym hitem!

Cos się popsuło i nie było nas słychać, ale już wracamy do żywych! Mieliśmy małe problemy techniczne na pół godziny przed pierwszym gwizdkiem meczu Hiszpania - Włochy. Już wszystko gra i trąbi!
20:29
Na ten mecz czeka cała piłkarska Europa. Przed meczem polecamy jeszcze zerknąć na artykuły naszych redaktorów, które pojawiły się na weszlo.com w związku z tym spotkaniem.

1. Hiszpania – Włochy. Uśpieni giganci, marzący o powrocie na szczyt
  2. W futbolu dwadzieścia sekund to wieczność - historia finału Włochy - Francja na EURO 2000
  3. Riccardo Calafiori – niespełniony Romanista, zjawiskowa elegancja i aparycja Paolo Maldiniego
20:26
Czas powoli nastrajać się na HIT DNIA. Jeden z głównych faworytów tej imprezy Hiszpania zmierzy się z obrońcami tytułu, Włochami. Obie ekipy rozpoczęły turniej od zwycięstw. La Furia Roja pewnie pokonała Chorwację 3:0, a Squadra Azzurra z niemałymi problemami, ale wygrała 2:1 z Albanią.

Czwartek stoi jak na razie pod znakiem remisów. Jeśli dalej tak ma być, to niech będzie bramkowy! Ot, co! Nie chcemy oglądać nudnych meczów 0:0. EURO 2024 do tej pory dostarcza nam ogromnych wrażeń. Na to liczymy też tu. Włosi zapomnijcie o catenaccio! Tylko ofensywny, radosny futbol.
20:11
20:02
19:59
A co do Duńczyków, po dwóch meczach mają na swoim koncie dwa "oczka" i zakładając, że Anglicy pokonają w ostatniej kolejce Słowenię (chociaż patrząc na ich grę, to nie będzie takie proste), do spokojnego wyjścia z grupy może wystarczyć im... trzeci remis.
19:54
KONIEC! ANGLIA ZREMISOWAŁA 1:1 Z DANIĄ.

Okropny mecz w wykonaniu Anglików. To wręcz niesamowite, żeby mając w składzie takich piłkarzy, o takich możliwościach, grać taką padakę.
19:50
Doliczone trzy minuty. Panie arbitrze, dlaczego pan nam to robi?
19:47
19:44
83. minuta, Marc Guéhi zbyt łatwo stracił piłkę na własnej połowie, ale zdołał naprawić swój błąd. Było groźnie.
19:37
Duńczycy starają się w ostatnich minutach zaskoczyć Pickforda strzałami z dystansu. Bramkarz Evertonu bez większych problemów radzi sobie z tymi próbami.
19:32
ŚWIETNE PODANIE BELLINGHAMA!

20-latek zagrał prostopadłą piłkę między dwie strefy, bardzo dobrze na pozycję wyszedł Ollie Watkins, natomiast skończyło się "zaledwie" na rzucie rożnym.
19:30
69. minuta, chyba się wkurzył Southgate. Trzy zmiany w drużynie Anglików.

IN: Bowen, Watkins, Eze.
OUT: Foden, Kane, Saka.
19:27
Rasmus Højlund zszedł z boiska. Niewidoczny dzisiaj.
19:24
Prosta strata Anglików tuż przed własną szesnastką mogła się na nich zemścić. Jednakże Christian Eriksen włożył zbyt dużo siły w swój strzał.
19:19
19:16
SŁUPEK URATOWAŁ DANIĘ!

Uderzał z dystansu Foden.
19:13
54. minuta. Schodzi Trent Alexander-Arnold, wchodzi Conor Gallagher.
19:10
Alexander-Arnold - niedokładnym podaniem - zepsuł groźnie zapowiadający się kontratak.
19:05
ZACZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ.
19:03
Piłkarze wracają na murawę, za chwilę startujemy z drugą połową.
18:56
18:50
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - ANGLICY REMISUJĄ 1:1 Z DANIĄ.

Duńczycy wyglądają w tym meczu całkiem okej, natomiast Anglicy naprawdę słabo. Ma o czym rozmawiać Gareth Southgate w szatni ze swoimi zawodnikami.
18:47
Pierre-Emile Højbjerg chyba pozazdrościł gola Hjulmandowi - również uderzył z dystansu. Jordan Pickford zdołał złapać piłkę.
18:42
18:40
Komentator określił grę Anglików mizerią. Nie zgadzamy się na to, mizeria jest dobra, a gra Anglików - nie.
18:36
I bardzo dobrze, że Dania zdobyła bramkę. Nie da się oglądać tej Anglii.
18:36
ALEŻ PRZYMIERZYŁ Z DYSTANSU HJULMAND!
18:36
1:1!
18:31
Było teraz zamieszanie pod angielską bramką, ale ostatecznie futbolówka w rękach Pickforda.
18:28
18:21
Zagapił się w defensywie Victor Kristiansen. Wykorzystał to Kyle Walker, który zagrał do środka, lekkie zamieszanie w polu karnym, do futbolówki dopadł Kane i wpakował ją do siatki.
18:19
1:0 DLA ANGLII!
18:19
Harry Kane uderzył piłkę. Powtarzamy, Harry Kane uderzył piłkę. To nie takie oczywiste, bo w pierwszym spotkaniu bardzo rzadko miał taką okazję.
18:14
"Synowie Albionu" wyglądają trochę, jakby była 85. minuta i brakowało im sił. Problem w tym, że minut minęło dopiero 12.
18:11
Kyle Walker zmienił buty. Serio.
18:05
Początek meczu z gatunku tych spokojniejszych. Anglicy stawiają na atak pozycyjny.
18:02
26. sekunda i już pierwszy celny strzał Duńczyków. Ale niegroźny.
18:02
PORTUGALCZYK ARTUR SOARES DIAS ZAGWIZDAŁ PO RAZ PIERWSZY. RUSZAMY!
17:57
Książę William obecny na stadionie we Frankfurcie.
17:53
Jeszcze szybka przypominajka - to właśnie Anglicy wyeliminowali Danię w 1/2 finału poprzednich mistrzostw Europy.
17:52
To może też dwa zdania o Duńczykach? Kadra Hjulmanda rozpoczęła EURO 2024 od zwycięstwa 2:1 ze Słowenią. W ich pierwszym meczu podobał nam się duet Eriksen-Wind. Zobaczymy, jak ta dwójka poradzi sobie w rywalizacji z angielskimi defensorami.
17:48

To też ciekawe. Tym bardziej, że Jordan Pickford nigdy nie występował w wielkim klubie.

17:37

18. mecz z rzędu Harry'ego Kane'a w wyjściowym składzie Anglików na wielkim turnieju.

17:29
Gareth Southgate nie zdecydował się na żadną zmianę w wyjściowym składzie względem starcia z Serbią (1:0). Aczkolwiek mamy nadzieję, że tym razem Anglicy zaprezentują się TROCHĘ lepiej.
17:26
Przechodzimy do drugiego spotkania zaplanowanego na ten dzień. Na Deutsche Bank Park Dania zmierzy się z Anglią.

Skład Anglii: Pickford – Walker, Stones, Guehi, Trippier – Alexander-Arnold, Rice – Saka, Bellingham, Foden – Kane.

Skład Danii: Schmeichel – Andersen, Christensen, Vestergaard – Maehle, Hjulmand, Hojbjerg, Kristiansen – Eriksen – Hojlund, Wind.
17:14
17:06
17:02
To zawsze kończy się tak samo. Słowenia w ostatnim kwadransie gry cofnęła się do obrony i pozwoliła przeciwnikom atakować. W drużynie Serbów zaczynała się pojawiać frustracja, ale ostatecznie Luka Jović zdobył w 95. minucie bramkę, zapewniając tym samym swojej reprezentacji punkt, który może okazać się kluczowy w kontekście awansu do fazy pucharowej.
16:56
KONIEC! GOL W PIĄTEJ MINUCIE DOLICZONEGO CZASU GRY ZAPEWNIŁ SERBOM REMIS W STARCIU ZE SŁOWENIĄ!
16:55
To była prawdopodobnie ostatnia akcja tego meczu! Luka Jović zdobywa bramkę po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, która oznacza remis!
16:53
GOL! SERBIA WYRÓWNAŁA!
16:52
Gacinoviciowi trochę odcięło prąd. Niepotrzebny faul ze strony Serba.
16:49
Nieładne zachowanie Jovicia. Odepchnął Słoweńca i słusznie otrzymał kartkę.
16:48
Arbiter doliczył pięć minut do regulaminowego czasu gry.
16:45
Erik Janža ukarany żółtą kartką. Chyba za zbyt długie wznawianie gry.
16:44
Jan Oblak z kolejną interwencją. Która to już dziś?! Na razie bardzo dobry turniej w wykonaniu Słoweńca, który zresztą od lat jest zaliczany do najlepszych bramkarzy świata.
16:39
Na raty Oblak. Nie dogadał się z Bijolem, lecz ostatecznie niebezpieczeństwo zostało zażegnane.
16:37
Znów swoich sił próbował Karničnik! Tym razem nieznacznie niecelnie.
16:34
16:34
Serbowie muszą teraz atakować i atakują, natomiast rezultat na tablicy wyników wciąż bez zmian.
16:30
72. MINUTA, SERBIA MOGŁA WYRÓWNAĆ!

Moglibyśmy mieć remis. Mitrović otrzymał dośrodkowanie z prawej strony, a jego strzał zatrzymała poprzeczkę. Miał teraz masę szczęścia Jan Oblak.
16:27
Žan Karničnik świetnie rozpoczął kontratak, zagrał na lewą stronę, zagranie w szesnastkę i na listę strzelców wpisał się... właśnie Karničnik!
16:26
1:0 DLA SŁOWENII!
16:23
Słoweńcy wyszli z kontrą, stracili piłkę i akcja przeniosła się pod ich bramkę. Uderzał Aleksandar Mitrović, lecz zbyt mocno.
16:22
Dušan Vlahović i Saša Lukić kończą swój udział w tym meczu. Zastępują ich Luka Jović oraz Sergej Milinković-Savić.
16:18
Benjamin Šeško kolejny raz udowodnił, że potrafi uderzyć z dystansu. Predrag Rajković zdołał przenieść futbolówkę nad poprzeczkę.
16:12
54. minuta. W końcu jakiś spokojniejszy fragment drugiej połowy. Przy piłce utrzymują się Słoweńcy.
16:08
BIJOL NIEMAL NIE ZDOBYŁ BRAMKI SAMOBÓJCZEJ.

Mocno zaczęli drugą połowę Serbowie. Niewiele brakowało, a słoweński defensor wpakowałby teraz futbolówkę do własnej siatki.
16:05
SERBIA MOGŁA STRZELIĆ GOLA!

Ładna akcja Serbów, Mitrović wyszedł 1v1 z Oblakiem. Górą bramkarz Słoweńców.
16:03
ROZPOCZĘŁA SIĘ DRUGA POŁOWA.
16:03
Ale nie wraca na nią Filip Mladenović. W jego miejsce Mijat Gaćinović.
16:01
Zawodnicy wracają na murawę.
15:55
Przerwę możecie wykorzystać na nadrobienie zaległości z serbskiego obozu. Po wczorajszym starciu Albanii z Chorwacją na Bałkanach wybuchł skandal. Zgromadzeni na trybunach kibice obu reprezentacji wspólnie krzyczeli: „Zabij Serba!”. Na reakcję Serbów nie trzeba było długo czekać. - Nie chcemy uczestniczyć w czymś takim - ogłosił sekretarz generalny tamtejszej federacji. Więcej na ten temat możecie przeczytać TUTAJ.
15:49

Przerwa!

Słoweńcy i Serbowie schodzą do szatni. To była naprawdę ciekawa pierwsza połowa, mimo że goli nie obejrzeliśmy. Bliżej objęcia prowadzenia była ekipa Erika Janży. Serbowie obudzili się dopiero na ostatni kwadrans.
15:44
Teraz gorąco w polu karnym Słoweńców! Kryty na plaster Mitrović świetnie przyjął piłkę i z odległości kilku metrów zdołał oddać strzał. Doskonale interweniował Oblak. Dzięki powtórkom całej akcji przekonaliśmy się jednak, że ewentualny gol i tak nie zostałby uznany, bo wcześniej Serbowie byli na spalonym.
15:40

Słupek!

Znakomita akcja Słoweńców, którzy naprawdę zasłużyli na gola. Timi Max Elsnik fantastycznie zabrał się z piłką i uderzył wprost w słupek serbskiej bramki. Dobijać próbował jeszcze Benjamin Sesko. Robi się coraz bardziej gorąco!

15:34
Zamieszanie po rzucie rożnym Serbów. Przy długim słupku dośrodkowaną piłką zainteresowany był Aleksandar Mitrović, ale oddanie strzału uniemożliwił mu Jan Mlakar (który swoją drogą w piłkę również nie trafił).
15:30
27 minut musieliśmy czekać na pierwszy strzał Serbów. Głową uderzył Dusan Vlahović, ale Jan Oblak nie miał problemów z interwencją.
15:26
W ekipie Serbów zaczyna pojawiać się frustracja. Mamy pierwszą żółtą kartkę. Za faul ukarany został dobrze nam znany Filip Mladenović.
15:22
No słabiutka jest ta Serbia, słabiutka. To już chyba tradycja: duże nazwiska, kiepska drużyna.
15:08
Ostrzeżenie nr 2 dla Serbii. Przepchnęli się Słoweńcy w pole karne, mocny strzał oddał Mlakar, ale Rajković odbił piłkę nogami. Na razie Janża i spółka sprawiają znacznie lepsze wrażenie, Serbowie bardzo chaotyczni.
15:05
Pierwsze ostrzeżenie dla Serbów, którzy stracili piłkę przed własnym polem karnym. Na ich szczęście strzał Cerina powędrował prosto do rąk bramkarza. Ale dobrze się ten mecz zaczął, jest energia z obu stron.