Piłkarze Arki Gdynia musieli oddać koszulki po porażce z Motorem [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

02 czerwca 2024, 20:57 • 1 min czytania 130 komentarzy

Zawodnicy Arki Gdynia nie mają awansu do Ekstraklasy i nie mają już także swoich koszulek. Po ostatnim gwizdku przegranego 1:2 spotkania z Motorem Lublin kibice gospodarzy nie byli przesadnie wyrozumiali.

Spotkanie rozpoczęło się od kuriozalnego błędu, który doskonale wykorzystał w 13. minucie Olaf Kobacki, trafiając do siatki. Prowadzenie Arka Gdynia utrzymała do samej końcówki meczu, gdy najpierw z rzutu wolnego trafił Bartosz Wolski, a kilka minut później kolejny cios dołożył Mbaye N’Diaye. Więcej trafień nie zobaczyliśmy i Motor Lublin wygrał z Arką Gdynia 2:1, zapewniając sobie awans do Ekstraklasy.

Wściekli kibice zespołu Wojciecha Łobodzińskiego pozbawili swoich zawodników koszulek:

Jak skomentował całą sytuację trener Arki Gdynia Wojciech Łobodziński? Nie miał problemu, ponieważ w jego opinii było to zachowanie… „ludzkie”: