Świetna dyspozycja Michała Skórasia. Polak trafił do siatki w starciu z Genk [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

24 kwietnia 2024, 23:05 • 1 min czytania 12 komentarzy

Świetna dyspozycja Michała Skórasia w spotkaniu z Genk. 24-latek zdobył bramkę i miał ważny udział w dwóch innych trafieniach swojego zespołu.

Club Brugge mierzył się na własnym stadionie z Genk w meczu 35. kolejki Jupiler Pro League. Gospodarze objęli prowadzenie już w szóstej minucie, a autorem bramki był Ferran Jutgla, choć duży udział przy trafieniu miał Michał Skóraś. Gdyby Hiszpan strzelił gola przy pierwszym uderzeniu, Polak zaliczyłby asystę.

Na kolejne trafienia czekaliśmy do drugiej odsłony spotkania, aż w 57. minucie na listę strzelców wpisał się świetny tego dnia Skóraś. 24-latek dobrze odnalazł się w polu karnym i wykorzystał dogranie głową Hugo Vanakena, pokonując bramkarza pewnym strzałem w róg:

Na listę strzelców wpisali się jeszcze Igor Thiago i Maxim De Cuyper, a Club Brugge ostatecznie zdominował Genk 4:0. Michał Skóraś został zmieniony w 64. minucie, a jego dzisiejsze trafienie jest czwartym w nowych barwach.