Fermin Lopez zdobywa bramkę, Real błyskawicznie odpowiada! [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

21 kwietnia 2024, 22:49 • 1 min czytania 0 komentarzy

„El Clasico” daje dziś kibicom to, co najlepsze – bramki, zwroty akcji i kontrowersje. Spotkanie nadal trwa, w tej chwili mamy remis 2:2.

Wynik otworzyła bardzo szybko Barcelona za sprawą bramki Christensena w szóstej minucie spotkania. Niecały kwadrans później Vinicius Junior odpowiedział z rzutu karnego i w pierwszej odsłonie spotkania nie zobaczyliśmy więcej trafień. W 64. minucie boisko opuścił Robert Lewandowski, który nie zagrał dziś najlepszego meczu w swoim życiu i pięć minut później „Duma Katalonii” znów objęła prowadzenie, a autorem bramki był Fermin Lopez:

Tylko kilka minut zawodnicy Barcelony nacieszyli się zwycięstwem, bowiem chwilę później gola wyrównującego strzelił Lucas Vazquez. Spotkanie nadal trwa.