Harry Kane zszedł z boiska po pechowym zderzeniu ze słupkiem [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

16 marca 2024, 18:44 • 2 min czytania 2 komentarze

Harry Kane zdobył bramkę przeciwko Darmstadt, lecz to spotkanie mogło kosztować go nieco zdrowia. W okolicach 80. minuty angielski napastnik uderzył w słupek i zszedł z boiska z grymasem bólu na twarzy.

Bayern Monachium mierzył się dziś na wyjeździe z Darmstadt. Pomimo początkowego prowadzenia gospodarzy, zespół Thomasa Tuchela nie pozostawił złudzeń i finalnie wygrał to spotkanie 5:2. Na listę strzelców wpisał się między innymi Harry Kane, który w swoim pierwszym sezonie w Bundeslidze ma już 31 bramek na koncie. Do pobicia rekordu Roberta Lewandowskiego brakuje mu dziesięciu trafień, a przed Bayernem w tym sezonie jeszcze osiem meczów.

Jak się okazuje, 30-latek może mieć nieco utrudnione zadanie, a przeszkodą okazał się… słupek. W 79. minucie spotkania Harry Kane wyciągnął nogę za piłką, lecz wylądował bardzo niefortunnie, uderzając w słupek i rozrywając przy tym siatkę. Momentalnie zszedł z boiska, a jego miejsce zajął Eric Maxim Choupo-Moting. Na ten moment nie ma jeszcze oficjalnej informacji o stanie zdrowia napastnika:

Mamy nadzieję, że nie jest tak źle. Zszedł w ramach środków ostrożności. Harry skręcił kostkę i trzeba było ochłodzić to miejsce. Nie będzie podejmował żadnego ryzyka podczas przerwy reprezentacyjnej – powiedział dyrektor sportowy Bayernu.