Messi i Suarez znów ratują Inter Miami [WIDEO]

Paweł Wojciechowski

Autor:Paweł Wojciechowski

08 marca 2024, 08:44 • 2 min czytania 1 komentarz

Leo Messi i Luis Suarez znów czarują jak za dawnych czasów. Wspomniana dwójka doprowadziła Inter Miami do remisu 2:2 z Nashville SC w pierwszym meczu 1/8 finału Pucharu Mistrzów CONCACAF. Wyrównujący gol Urugwajczyka padł dopiero w 95. minucie.

Chociaż przeciwnik z Nashville prowadził w tym spotkaniu już 2:0, to w drugiej połowie doszło do prawdziwej remontady. Najpierw Messi (po podaniu Suareza) zapewnił kontakt gościom, a już w doliczonym czasie gry Urugwajczyk strzelił gola zapewniając remis Interowi. Rewanż w Miami odbędzie się w czwartek 14 marca.

Messi i Suarez, choć już na innym poziomie sportowym, wciąż potrafią przesądzać o wynikach spotkań, a kiedy są we dwójkę nadal czuć chemię między tymi zawodnikami. W tym sezonie Argentyńczyk strzelił dla swojej drużyny cztery gole i dołożył asystę, a Suarez zanotował trzy bramki i cztery kluczowe podania. Nie trzeba również dodawać, że najczęściej asystują sobie nawzajem, napędzając ofensywę Interu.

Dzięki ich świetnej współpracy drużyna z Miami ma na koncie dwa zwycięstwa i dwa remisy i strzeliła już dziesięć goli. Klub z Florydy celuje w tym roku w najwyższe laury w Stanach Zjednoczonych. Jeśli tylko starej katalońskiej gwardii wystarczy zdrowia, mają ku temu ogromne szanse.

Kibic FC Barcelony od kiedy Koeman strzelał gola w finale Pucharu Mistrzów, a rodzice większości ekipy Weszło jeszcze się nawet nie znali. Fan Kobe Bryanta i grubego Ronaldo. W piłce jak i w pozostałych dziedzinach kocha lata 90. (Francja'98 na zawsze w serduszku). Ma urodziny tego dnia co Winston Bogarde, a to, że o tym wspomina, potwierdza słabość do Barcelony i lat 90. Ma też urodziny tego dnia co Deontay Wilder, co nie świadczy o niczym.