Piękna bramka Łukasza Piszczka w trzeciej lidze [WIDEO]

Opracowanie:Damian Popilowski

02 marca 2024, 23:12 • 1 min czytania 0 komentarzy

Łukasz Piszczek świetnie się bawi na piłkarskiej emeryturze. Były reprezentant Polski zamienił rzut wolny na bramkę niemal z połowy boiska.

Łukasz Piszczek zakończył już zawodową karierę, lecz wciąż możemy podziwiać jego grę, a on nadal daje ku temu powody. 38-latek reprezentuje obecnie barwy LKS-u Goczałkowice Zdrój, czyli klubu, w którym stawiał swoje pierwsze kroki w piłce. Jego drużyna mierzyła się w starciu inaugurującym rundę wiosenną z Wartą Gorzów Wielkopolski.

W 82. minucie Łukasz Piszczek zdobył jedną z najładniejszych bramek w swojej karierze, pokonując bramkarza strzałem z rzutu wolnego z bardzo dużej odległości:

Spotkanie zakończyło się zwycięstwem 3:2 LKS-u Goczałkowice Zdrój, które zajmuje obecnie siódme miejsce w tabeli z dorobkiem 28 punktów.