Bramka Roberta Lewandowskiego! Barcelona remisuje z Granadą [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Autor:Arkadiusz Prosowski

11 lutego 2024, 22:48 • 1 min czytania 0 komentarzy

Kolejne szalone spotkanie FC Barcelony. Ekipa Xaviego remisuje 3:3 z Granadą, a trafienie w 63. minucie zanotował Robert Lewandowski.

FC Barcelona mierzy się na własnym stadionie z Granadą i trzeba przyznać, że to spotkanie nie należy do spokojnych. “Duma Katalonii” objęła prowadzenie w 14. minucie za sprawą Lamine Yamala, lecz po zdobytej bramce ekipa Xaviego znacznie się cofnęła, co znalazło swoje odzwierciedlenie w końcówce pierwszej połowy, gdy do siatki na 1:1 trafił Ricard Sanchez. Goście wyszli na prowadzenie w 60. minucie, ale na to błyskawicznie odpowiedział Robert Lewandowski, który wykorzystał świetne zagranie Gundogana i zanotował swoje dziesiąte trafienie w tym sezonie.

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.