Olympique Marsylia remisuje z AS Monaco po szalonym spotkaniu [WIDEO]

Arkadiusz Prosowski

Autor:Arkadiusz Prosowski

27 stycznia 2024, 23:45 • 2 min czytania 0 komentarzy

Olympique Marsylia zremisowała u siebie 2:2 z AS Monaco. Już na samym początku spotkania zobaczyliśmy bramkę i czerwoną kartkę.

Gdyby ktoś spóźnił się 15. minut na ten mecz, mógłby pluć sobie w brodę. Już w 7. minucie Wissam Ben Yedder zapewnił drużynie gości prowadzenie, a cztery minuty później z boiska wyleciał Guillermo Maripan za faul na Oliveirze. Wyrównanie zapewnił w 38. minucie Pierre-Emerick Aubameyang, natomiast gospodarze nie cieszyli się długo remisem, bowiem jeszcze przed przerwą Maghnes Akliouche trafił na 2:1. Miażdżąca przewaga w posiadaniu piłki nie pomogła.

Pomogło natomiast zejście do szatni i już w 50. minucie Leonardo Balerdi pokonał bramkarza strzałem z dystansu. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 2:2.

Po tym spotkaniu AS Monaco znajduje się na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 34 punktów, natomiast Olympique Marsylia wdrapuje się na szóste miejsce z 29 „oczkami”.

Jako uważny obserwator futbolowej gorączki, oglądam mecze w całkowitym spokoju minimum do 80 minuty. Jestem wyznawcą kościoła pod wezwaniem Zinedine Zidane'a.