Piłka wodna w sparingu Lecha Poznań. Absurdalna bramka [WIDEO]

18 stycznia 2024, 17:48 • 1 min czytania 5 komentarzy

Ciężko stwierdzić, czy był to sparing, z którego można wyciągnąć wiele wniosków. Lech Poznań przegrał 0:3 z LASK Linz, a swój udział w tym spotkaniu niewątpliwie miała pogoda.

Nie miał łatwego początku Mariusz Rumak. Lech przegrał 0:3 z LASK Linz w pierwszym sparingu na zgrupowaniu w Turcji. Przeciwnicy “Kolejorza” prezentowali się znacznie lepiej od samego początku i objęli prowadzenie już w 17. minucie spotkania. W 44. minucie swojego drugiego gola strzelił Moses Uzor. Najbardziej absurdalne trafienie zanotowano jednak w 77. minucie, gdy piłka zatrzymała się w miejscu i przejął ją Lenny Pintor, który miał przed sobą pustą bramkę i jedynie dopełnił formalności.

Ze względu na warunki pogodowe, spotkanie zostało ostatecznie przerwane przed czasem.