Hat-trick Arkadiusza Milika! Przełamanie polskiego napastnika [WIDEO]

Maciej Kurek

Autor:Maciej Kurek

11 stycznia 2024, 21:51 • 1 min czytania 3 komentarze

Jak się przełamywać, to właśnie tak. Arkadiusz Milik po 96 dniach otwiera worek z bramkami. Juventus prowadzi do przerwy 2:0 z Frosinone.

Arkadiusz Milik nie musiał długo czekać na okazje w tym spotkaniu. Już w 10. minucie sędzia podyktował rzut karny po tym, jak kopnięty w polu karym został Fabio Miretti. Polak pewnym strzałem pokonał Michele Cerofoliniego i otworzył wynik tego meczu. Był to pierwszy gol Milika od października zeszłego roku. Drugie trafienie zanotował w 38. minucie, wykorzystując świetne, wysokie podanie Westona McKennie. Milik przyjął piłkę i spokojnie pokonał bramkarza z bliskiej odległości. Napastnik dołożył jeszcze trzecie trafienie w 48. minucie.

Reprezentant Polski strzelił w tym sezonie łącznie pięć bramek dla Juventusu.

Fan West Hamu a także całej Premier League od ponad 20 lat. Po godzinach miłośnik psów oraz pasjonat SEO i gry w padla.