LIVE: Meczycho w Białymstoku, Jagiellonia stłamsiła Raków

10 grudnia 2023, 12:14 • 1 min czytania 42 komentarzy

W 18. kolejce Ekstraklasy odbyło się do tej pory pięć spotkań i wszystkie zakończyły się podziałem punktów. To może być jakiś rekord rekordów, jeżeli wszystkie spotkania w jednej serii gier zakończą się remisami. Dziś odbędą się trzy mecze: Lech – Piast (12.30), ŁKS – Legia (15.00) i Jagiellonia – Raków (17.30). Czy istnieje szansa na kolejne starcia bez rozstrzygnięć? Tak. Możecie spędzić ten historyczny dzień z nami i naszą relacją live. Zapraszamy.

Transmisja Live

19:30
KONIEC. Jagiellonia - Raków 4:2.

Znakomity mecz gospodarzy, świetne widowisko. Raków już trochę oddycha rękawami, a tu jeszcze trzeba wznieść się na wyżyny przeciwko Atalancie. Jagiellonia kończy jesień z niemal kompletem zwycięstw u siebie. Niemal, bo tylko Piast Gliwice tu zremisował, ale to akurat była konieczność dziejowa.

Dzięki za dziś, od 20:00 Liga Minus, zapraszamy.
19:21
4-2.

Crnac skiksował przy strzale, ale dzięki temu Zwoliński mógł dostawić nogę i zmniejszyć rozmiary porażki. Na oko wydawało się, że był na spalonym, jednak sędziowie po analizie bramkę zaliczyli.
19:11
Okres przewagi Rakowa. Svarnas mógł mieć drugiego gola, ale po rzucie rożnym strzelił głową w słupek. Jagiellonia gra dziś wspaniale, jednak ma też trochę szczęścia.
18:59
4-1!

Deklasacja Rakowa. Marczuk minął na skrzydle Jeana Carlosa, wpadł w pole karne i wycofał piłkę, którą wybił Racovitan, ale prosto pod nogi Nene. Mierzony strzał pod poprzeczkę i chyba jest po meczu.
18:51
Jagiellonia nie chce się zatrzymywać. Teraz po rzucie rożnym i odbiciu piłki przez Svarnasa z najbliższej odległości do siatki nie trafił zamykający Imaz. Raków w drugiej połowie ma szczęście, że stracił tylko jednego gola.
18:44
Powinno być 4:1. Znów wspaniale zachował się Pululu, który dziubnął piłkę przed obrońcami i wystawił ją Marczukowi, który miał obowiązek trafić. Nie trafił... Raków na kolanach.
18:41
3-1!

Niesamowity początek Jagiellonii po przerwie! Super rozegrana akcja, źle ustawiony Svarnas daje się obrócić Pululu w polu karnym, a ten zaskakuje wszystkich odegraniem piętą do Nene, który dopełnia formalności. Mamy show.
18:23
Raków miał jeszcze sytuację Piaseckiego, który miał szansę w tłoku, ale zatrzymał go wychodzący z bramki Alomerović.

Przerwa. Znakomicie oglądało się pierwszą połowę. Oby nie oznaczało to, że zawodnicy wypompowali się na drugą.
18:15
Ło matko, FANTASTYCZNA interwencja Alomerovicia po bombie Berggrena sprzed pola karnego, po której był jeszcze rykoszet od Nene. Bramkarz Jagiellonii ostatnio prezentował się słabiej względem tego, co prezentował w poprzednim sezonie, ale dziś na razie nawiązuje do tamtych chwil i to tych najlepszych.
18:08
2-1!

Krótko rozegrany rzut rożny, Nene świetnie dośrodkował, a wybiegający zza pleców Jeana Carlosa Naranjo dostawił nogę. Zlatan Kovacević był tak zaskoczony tym uderzeniem przy bliższym słupku, że tylko przykucnął, jakby go coś w krzyżu strzeliło.
18:02
Starcie w polu karnym rozpędzonego Pululu ze Svarnasem. Wydaje się, że napastnik Jagiellonii miał lepszą pozycję, ale sędziowie uznali, że Svarnas przepisowo zagrał w tym fizycznym pojedynku i stało się za mało, żeby podyktować jedenastkę.
17:57
1-1!

Raków po stracie gola zyskał dużą przewagę, dość łatwo wchodził w pole karne Jagi i dość szybko mamy wyrównanie. Kto zawalił? Wdowik, który pozwolił Sorescu na dośrodkowanie, Sacek dający się przeskoczyć strzelającemu Svarnasowi i reszta defensywy, która pozwoliła Grekowi na dobitkę. Dobra interwencja Alomerovicia przy pierwszym uderzeniu poszła na marne.
17:48
1-0!

Tym razem już Naranjo strzelił w pełni legalnego gola, choć sprawdzono jeszcze, czy nie było spalonego w pierwszej fazie akcji, gdy Pululu wklejał się w linię z obrońcami. Wszystko było okej - Racovitan wybijał piłkę pod presją napastnika Jagi, dopadł do niej Naranjo i idealnie przymierzył przy słupku z okolic narożnika pola karnego.
17:40
Jedni i drudzy mocno zaczęli. Raków postraszył mocnym strzałem Piaseckiego, który Alomerović przeniósł nad poprzeczką. Jagiellonia odpowiedziała kontrą Imaza i jego dośrodkowaniem, które minęło Kovacevicia, ale zamykający Naranjo nabił się w rękę i jego gol nie mógł zostać uznany.

Obiecujący początek, prosimy o więcej.
17:34
No to zaczynamy. Będzie kolejny remis w tej kolejce?
17:32
Jagiellonia na pewno chce się odegrać za 0:3 z inauguracyjnej kolejki, ale też chyba ogólnie przełamać z Rakowem. W ostatnich czterech meczach z tym rywalem wywalczyła tylko punkt, a odkąd "Medaliki" wróciły do Ekstraklasy, wygrała z nimi zaledwie raz - na początku sezonu 2021/22, gdy Marek Papszun wystawił w Białymstoku mocno rezerwowy skład i dostał trójkę.
17:08
17:07
17:07
Przed nami hit dzisiejszych spotkań: Jagiellonia - Raków. Początek o 17.30. Za chwilę wrzucimy składy.
17:03

ŁKS - Legia 1:1 (koniec meczu)

Remis. Gol debiutanta i Legia traci dwa punkty z beniaminkiem. Bombardowanie w drugiej połowie było solidne: trzy poprzeczki i słupek ratował gospodarzy, ale legioniści nie byli w stanie zdobyć zwycięskiego gola. Czarne chmury cały czas nad głową Runjaicia.
17:01
Kibice rzucają śnieżkami w zawodników Legii w zasadzie przez cały mecz. Pankow w końcu zareagował i zrobiła się masowa konfrontacja. Serb dostaje żółtą kartkę.
16:57
Pięć minut doliczone. Tylko pięć minut, biorąc pod uwagę przerwy z powodu rac i liczbę zmian.
16:55
Tejan fauluje Augustyniaka. W końcu żółta kartka dla Holendra.
16:53
Zmiana w Legii. O! Schodzi Josue. Wchodzi Strzałek.
16:53
Zmiany w ŁKS. Wchodzą: Małachowski i Lorenc. Schodzą: Hoti i Mokrzycki.
16:51
Ale farcie gra teraz ŁKS. Legia blisko starty punktów z ostatnim zespołem w tabeli.
16:49
Gaul podaje mocno wzdłuż bramki ŁKS, Gulen dostaje piłką i... nie ma gola. Ależ było blisko.
Po chwili Dias ma w zasadzie pustą bramkę po dograniu Kapustki i potężne pudło.
16:48
Josue strzela z wolnego. Bobek podbija piłkę i musnęła ona poprzeczkę.
16:44
Dwanaście minut do końca regularnego czasu gry. Legia przeważa, ale nadal jest remis. Kosta Runjaic nie lubi tego.
16:42
Zmiana w Legii. Do bazy schodzi Kun, na boisku jest już Dias.
16:40
Josue mocno strzela, ale piłka leci nad bramką.
16:37
Zmiany w ŁKS. Schodzą: Zając i Ramirez. Wchodzą: Młynarczyk i Pirulo.
16:34
Kolejna przerwa w grze z powodu dymu z rac.
16:33
Szeliga fauluje przy narożniku boiska Kuna. Żółta kartka dla zawodnika ŁKS.
16:32
Podwójna zmiana w Legii. Schodzą: Kramer i Elitim. Wchodzą: Gual i Kapustka.
16:32
Trzeci raz legioniści obili obramowanie bramki ŁKS.
16:31
Wszołek szaleje w polu karnym. Podaje wzdłuż linii bramkowej i... obrońcy ŁKS wybijają piłkę. Dopada do niej Josue, który strzela zewnętrzną częścią stopy... słupek! Dobitka Kramera niecelna.
16:25
Dużo konkretów ze strony Legii. Goście grają zdecydowanie lepiej niż w pierwszej połowie.
16:24
Josue na skrzydło do Wszołka i ten centruje. Muci strzela i piłka po rękach Bobka znów obija poprzeczkę.
16:22
Atak pozycyjny Legii. Josue wystawia piłkę Ribeiro. Portugalczyk obija poprzeczkę i piłka wychodzi w boisko. Ale to mogła być piękna bramka!
16:18
Zając strzela prawą nogą, ale w środek bramki i pewnie łapie piłkę Tobiasz.
16:17

ŁKS - Legia 1:1 (GOL!)

Wszołek dostaje podanie w pole karne od Pankowa. Krotki drybling, płaski strzał i jest wyrównanie!
16:16
Mocny strzał Slisza z dystansu. Bobek odbił piłkę przed siebie. Dobra interwencja.
16:13

ŁKS - Legia 1:0 (początek drugiej połowy)

Gra wznowiona po przerwie.
15:56

ŁKS - Legia 1:0 (przerwa)

Koniec pierwszej połowy. ŁKS prowadzi dzięki bramce 19-letniego Jędrzeja Zająca. Legia bez celnego strzału.
15:54
Taktyczny faul Ribeiro na Tejanie. Portugalczyk faulował napastnika ŁKS. Żółta kartka i obrońca też będzie pauzował w kolejnym meczu Legii.
15:53
15:52
Siedem minut doliczone do pierwszej połowy. To efekt głównie tej przerwy, która miała miejsce po odpaleniu rac.
15:52
Augustyniak w roli napastnika. Stoper Legii drybluje i strzela sprzed pola karnego, ale robi to niecelnie.
15:49

ŁKS - Legia 1:0 (początek meczu)

Szeliga dośrodkowuje w pole karne Legii. Augustyniak odbija piłkę głową, a ta leci do Ramireza. Hiszpan strzela i trafia piłką Zająca. Futbolówka odbija się od klatki piersiowej 19-latka i wpada do siatki. Jędrzej Zając i ŁKS prowadzi. To jego debiut w Ekstraklasie! Wymarzony debiut, bo z golem!
15:47
Eilitim dostaje żółtą kartkę, co oznacza że nie zagra w następnym meczu. Kolumbijczyk zdaniem sędziego Musiała faulował na kartkę Hotiego.
15:45
Zmiana w ŁKS. Monsalve schodzi i wchodzi Gulen. To uraz Hiszpana po jednym ze starć z Kramerem.
15:44
Męczy się Legia niemiłosiernie. ŁKS nastawił się na typowo destrukcyjną grę i jest to na razie skuteczne. Pachnie kolejną stratą punktów wicemistrzów Polski.
15:40
Tobiasz niemal na środku boiska przerywa akcję ŁKS-u. Bramkarz zagrywa w pole karne gospodarzy. Augustyniak zderzył się z trzema zawodnikami łodzian - w tym z Bobkiem. Golkiper ŁKS jakoś na raty wybija futbolówkę. Dziwaczna, ale skuteczna interwencja.
15:36
Fatalne podanie Flisa, bo zamieniło się w dogranie do Muciego. Albańczyk przejął piłkę i potężnie strzelił, ale wysoko nad bramką.
15:33
Tejan fauluje na pressingu Ribeiro. Sędzia Musiał zasugerował, że to ostatnie ostrzeżenie dla napastnika ŁKS.
15:30
Sędzia Musiał uznał, że można już grać. Spotkanie wznowione.
15:27
Zadymienie nad murawą z powodu rac. Przymusowa przerwa w grze.
15:27
Legia sobie gra, gra. ŁKS się broni, broni. I to to idzie. W ekipie gości szwankuje decyzyjność. Czasami za długo dryblują zamiast wcześniej oddać strzał.
15:22
Josue podaje do Muciego. Albańczyk strzela, ale w ostatniej chwili blokują go wślizgiem Mokrzycki i Flis.
15:20
Josue strzela sprzed pola karnego, ale piłka leci z półtora metra od słupka bramki gospodarzy.
15:16
Josue podaje prostopadle do Kramera. Piłka leci za plecy obrońców ŁKS, Słoweniec ją przejmuje, ale kapitalnie zachowuje się Bobek, który tracił futbolówkę nogą.
15:15
ŁKS nastawiony typowo na kontry. Legia na razie nieźle rozgrywa piłkę, ale tylko do pola karnego.
Kun dośrodkowuje w pole karne i Wszołek strzela szczupakiem obok bramki.
15:11
Pankow kopnął piłką za mocno w Josue. Hoti przejmuje futbolówkę i podaje do Tejana. Napastnik ŁKS-u strzela z ostrego kąta, ale zostaje zablokowany. Uderzenie zmienia się w dośrodkowanie pod odbiciu od Augustyniaka... Hoti próbuje strzelać głową, ale fauluje Ribeiro.
15:08
Kun i Szeliga wracają. Obie drużyny już w komplecie.
15:08
Obaj zawodnicy mają opatrunki na głowie, bo doszło do rozcięć. Kun i Szeliga wstali, ale są za linią boczną. Gra wznowiona.
15:05
Zderzenie głowami Kuna i Szeligi. Obaj piłkarze nie podnoszą się z murawy. Bardzo groźnie to wyglądało. Medycy już murawie.
15:04
Legia prowadzi atak pozycyjny, a gospodarze stawiają trzy poziomy zasieków.
15:03
ŁKS już od pierwszych minut broni się całym zespołem na swojej połowie.
15:01

ŁKS - Legia 0:0 (początek meczu)

15:00
Piłkarze obu drużyn już na murawie.
14:59
Dzisiejszą porażką trener van den Brom przybliżył się do zwolnienia z Lecha. Jak będzie z Kostą Runjaiciem? Legia ostatnio opadła z Pucharu Polski, a i w lidze nie zachwyca. Pojawiają się głosy, że pozycja niemieckiego szkoleniowca może być zagrożona. Ewentualna strata punktów z ostatnim w tabeli ŁKS-em może być kompromitacją dla Legii i przyczynkiem do rozstania z Runjaiciem. Za chwilę początek spotkania.
14:36
O 15.00 kolejny mecz. Zaraz pojawią się składy na starcie ŁKS - Legia.
14:35
Niestety nie będzie wszech rekordu remisów.
14:33

Lech - Piast 0:1 (KONIEC MECZU)

Sędzia Arys zakończył spotkanie. Piast w końcu wygrywa, a Lech ponosi drugą domową porażkę w sezonie. Głupi faul Ishaka we własnym polu karnym zdecydował. Dziczek pewnie wykorzystał karnego.

Van den Brom na wylocie? Pewnie dyskusja odżyje.

14:31
Kolejne dośrodkowanie rozpaczy Lecha i pewnie łapie piłkę Szymański. Doliczony czas się kończy, ale było kilka przerw w grze, więc pogramy jeszcze chwilę dłużej.
14:30
Mokwa kradnie czas, przetrzymując piłkę w okolicach narożnika boiska. Rezerwowy fauluje i dostaje żółtą kartkę.
14:29
Zmiana w Piaście. Schodzi Kądzior. Wchodzi Mokwa.
14:26
Kolejne zamieszanie po sytuacji Velde. Gospodarze znów domagają się karnego. Karlstrom protestuje i domaga i dostaje żółtą kartkę.

Seria rożnych zmarnowana przez Lecha.
14:25
Zawodnicy Lecha domagają się karnego za zagranie ręką. Chodzi o Holubka. Gra już wznowiona. Nic nie było.
14:24
Hotić centruje w pole karne Piasta, ale Huk wybija piłkę.

Po chwili Pyrka odbija futbolówkę na korner. Karlstrom dośrodkowuje do... nikogo. Goście radzą sobie.
14:22
Lech blisko drugiej porażki w tym sezonie u siebie. Piast przed szansą na trzecią wygraną.
14:21
Dziewięć minut doliczone.
14:19
Teraz Lech domaga się karnego. Ishak przy próbie przyjęcia piłki był chyba faulowany. Sędzie nie przerwał gry i Sobiech oddał strzał. Szymański odbił futbolówkę. Karnego nie będzie. Ishak za dużo dodał od siebie.
14:17

Lech - Piast 0:1 (GOL!)

Dziczek strzela pewnie i mocno. Piast prowadzi przy Bułgarskiej!

Remis się oddala...
14:15
Żółta kartka dla Ishaka. Szwed nie zagra w kolejnym meczu.
14:15
Karny dla Piasta!
14:14
Arys w końcu biegnie do monitora.
14:13
Velde zaczął żonglować piłkę, czekając na decyzję VAR.
14:12
Huk mógł być też na spalonym w momencie podania. Sprawdzany jest potencjalny karny, ale i spalony. Dlatego to wszystko trwa. Trzeba pewnie nanieść pewnie wirtualne linie.
14:10
Wszystko trwa bardo długo. Nadal nie ma decyzji.
14:09
Zawodnicy Piasta domagają się karnego! Była centra i nagle Huk wylądował na murawie. Sędzia nie przerwał gry. Sprawa będzie analizowana na VAR. Ishak pchnął Huka. Potwierdzają to powtórki.
14:08
Kądzior dograł piłkę w pole karne do Ameyawa i... kapitalnie broni Mrozek!
14:06
Kwadrans do końca. Lech przeważa, ale nie potrafi stworzyć sobie stuprocentowej okazji. Piast już w zasadzie się tylko broni. Remis, remisik, remisek... coraz bliżej!
14:02
Munoz wbiega na boisko w miejsce Mosóra. Piast gra więc bez Czerwińskiego i Mosóra - dwójki podstawowych stoperów. W ich miejsce grają Huk i Munoz.
14:01
Mosór starł się w powietrzu z Marchwińskim i dostał w głowę. Obrońca Piasta pokazuje teraz, że będzie potrzebna zmiana. Chyba ma jakieś zawroty głowy. Mosór zszedł bezpośrednio do szatni. Będzie przymusowa zmiana.
13:59
Zmiany w Lechu. Schodzą: Marchwiński i Gholizadeh. Wchodzą: Sousa i Hotić.
Roszada również u gości. Szczepańskiego zastępuje Felix.
13:56
13:53
Ale kocioł pod bramką Piasta. Murawskie podał do Marchwińskiego, ten przyjął piłkę w polu karnym i zaczęła się kopanina. Goście przypadkowo wybili ostatecznie futbolówkę.
13:51
Zostało 30 minut do końca. Piast coraz bliżej 13. remisu w sezonie. A my jesteśmy bliżej 6. podziału punktów w kolejce.

Karlstrom strzela głową po dośrodkowaniu z rożnego i kapitalnie broni Szymański.
13:47
Teraz żółtą kartkę dostaje Szczepański za faul na Karlstromie.
13:46
Lech w pierwszych minutach po przerwie zdecydowanie zepchnął gości do obrony. Brakuje jednak ostatniego podania.

Taktyczny faul Blazicia. Obrońca Lecha łapał za koszulkę Ameyawa i dostał żółtą kartkę.
13:43
Velde w swoim stylu schodzi z piłką do środka i strzela. Bombę na głowę przyjmuje Mosór i mamy przerwę w grze.

Z Mosórem już wszystko OK i gra wznowiona.
13:39
Gholizadeh schodzi z piłką z prawego skrzydła do środka. Pers strzela lewą nogą, ale jego próba jest zablokowana. Będzie korner. Nic z niego nie wyszło, ale będzie kolejny rożny. Centra i... obrońcy Piasta radzą sobie.
13:36

Lech - Piast 0:0 (początek drugiej połowy)

Obie drużyny bez zmian i wznawiamy grę po przerwie. Trwa walka o kolejny remis!
13:23
Polecamy mocną kawę przed drugą połową.

Za nami 5,5 meczów w tej kolejce i nadal mamy same remisy. Jak oni pięknie remisują 😉
13:21

Lech - Piast 0:0 (przerwa)

Huk wyciął Marchwińskiego przed polem karnym Piasta. Niezła okazja na koniec pierwszej połowy dla Lecha.

Karlström strzela... o! Ależ pudło! Piłka leci w górne rzędy trybun.

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY
13:18
Sędzia Karol Arys doliczył trzy minuty do pierwszej połowy. Trzy minuty nudy przed nami. Kibicom, którzy są na meczu trzeba współczuć. Tak niemrawe spotkanie lepiej oglądać przed TV/monitorem/ekranem telefonu.
13:16
Velde wkręca w ziemię Pyrkę. Niezły zwód, strzał lewą nogą... mocno niecelny.
13:14
Pereira podaje mocno wzdłuż linii bramkowej i w ostatniej chwili Mosór wybija piłkę.
13:10
Kądzior oddał drugi celny strzał! Zejście do środka, uderzenie lewą nogą i... Mrozek odbija piłkę na korner.
13:10
A jeżeli chodzi o boiskowe poczynania. to na razie mieliśmy tylko jeden celny strzał w wykonaniu Lecha. Ponadto nuda. Nadal mamy wynik 0:0. Remisiarze mogą się cieszyć.
13:09
Pyrka kopnął mocno piłką w Douglasa, a piłka trafiła go w brzuch. Chwilowa przerwa w grze, ale już wszystko OK ze Szkotem i Piast buduje kolejną akcję.
13:03
Velde wpada w pole karne i podaje do Ishaka i w ostatniej chwili obrońcy Piasta wybijają piłkę.
13:01
Niektórzy domagają się w Poznaniu rozstania z trenerem van den Bromem. Po zawodnikach Lecha nie widać, że grają o posadę trenera.

Generalnie ten mecz to na razie nudy. Brak konkretów i brak emocji. Jeszcze 60 minut gry i będzie to, co lubimy najbardziej - remis. I to remis Piasta 😀
12:55
Jeżeli chodzi o mecz, to na razie niewiele się dzieje. Niby Lech jest częściej przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Kolejny remis coraz bliżej!
12:54
Velde i Pyrka zderzyli się głowami. Pomocnik Piasta ma rozcięcie. Medycy gości na murawie.
Opatrunek założony i można wznawiać grę.
12:50
Ameyaw upadł na murawę bez kontaktu z przeciwnikiem. Oby to nie było nic poważnego. Zawodnik Piasta źle postawił nogę i nienaturalnie ją wykręciło.

Ameyaw wraca jednak na murawę. Wygląda na to, że wszystko jest OK.
12:49
Walka kogutów. W rolach głównych Dziczek i Gholizadeh. Przepychanka bez większych konsekwencji.
12:46
Na trybunach jest nowy trener Radomiaka i były asystent trenera van den Broma w Lechu - Maciej Kędziorek.
12:43
Jeszcze 80 minut i będzie kolejny remis. Korner dla Lecha i obrońcy Piasta wybijają piłkę.
12:38
Lech ma przewagę, ale na razie niewiele z niej wynika z czego cieszą się remisiarze! Jest tu Was kilku? Piszcie w komentarzach i dajcie znać, kto kibicuje remisom.
12:34
Pierwsza akcja Lecha za nami. Gholizadeh wywalczył korner. Dośrodkowanie z rożnego, zamieszanie i Milić strzela głową, ale pewnie łapie piłkę Szymański. Nadal mamy remis!
12:32
Piast ma najwięcej remisów w historii Ekstraklasy po 16. kolejkach - 12. To po prostu musi być kolejny remis! Sędzia Karol Arys zaczął spotkanie.
12:30
Ishak wygrał losowanie z Dziczkiem i Lech zacznie spotkanie.
12:29
Lech zagra dziś w szarych strojach, która mają upamiętnić 105. rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.
12:26
Piłkarze obu drużyn już w tunelu. Za chwilę się zacznie! Niech to będzie kolejny... remis!
12:18
W teorii faworytem spotkania powinien być Lech - bo jest wyżej w tabeli, ma silniejszą kadrę itp. A może jednak faworytem jest remis? Sprawdzajcie typy na to spotkanie od naszych ziomków z Fuksiarza:
12:15
12:15
12:14
Za chwilę wrzucimy składy na spotkanie Lech - Piast.
12:13
Siemanko! Za około kwadrans zacznie się mecz Lech - Piast. Tak, tak ten Piast, który ma w tym sezonie 12 remisów. Liczmy na kolejny podział punktów, dzięki czemu będziemy mieli już sześć remisów w tej kolejce na sześć rozegranych spotkań. Może się dziś okazać, że Ekstraklasa to liga remisów.