Mecz LaLigi przerwany. Zmarł kibic na trybunach

10 grudnia 2023, 18:00 • 1 min czytania 3 komentarze

Spotkanie między Granadą a Athetic Bilbao zostało definitywnie przerwane. W okolicach 20. minuty zasłabł kibic, odwieziono go natychmiast karetką do szpitala. Klub wydał komunikat, że niestety kibic poniósł śmierć w wyniku zatrzymania akcji serca.

Wynik meczu otworzył Inaki Williams, napastnik gości. Trafił już w 6. minucie. Później przyjezdni cały czas kontrolowali grę, a gol na 0:2 wisiał w powietrzu.

Co się tak naprawdę wydarzyło? Bramkarz gości, Unai Simon, dał znać sędziemu, że na trybunach jeden z kibiców stracił przytomność. Mecz został natychmiast przerwany. Po kilku minutach oczekiwania, obie ekipy udały się do szatni na prośbę arbitra.

Komisja Ligi wkrótce najpewniej poinformuje, kiedy mecz 16. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy zostanie dokończony.