Dublet Jakuba Piotrowskiego w spotkaniu ligowym [WIDEO]

03 grudnia 2023, 18:07 • 1 min czytania 0 komentarzy

Łudogorec wygrał dzisiaj 5:0 niczym Barcelona za najlepszych czasów. Pozytywnym akcentem jest Jakub Piotrowski, który przyczynił się do tego dwoma bramkami.

Dziś drużyna Jakuba Piotrowskiego mierzyła się w starciu ligowym z Botevem Vratsa. Pierwsza połowa nie zwiastowała jeszcze pogromu, bowiem Łudogorec prowadził zaledwie jedną bramką, natomiast w drugiej odsłonie spotkania przełamał już całkowicie defensywę rywala. Najpierw w 56. minucie Piotrowski wykorzystał dośrodkowanie Nedeleva i strzałem głową umieścił piłkę w siatce, a już kilka minut później idealnie się odnalazł w polu karnym i pewnym strzałem drugi raz wpisał się na listę strzelców. Bramkarza pokonali także Kwadwo Duah, Matias Tissera oraz Todor Nedelev.

Jakub Piotrowski we wszystkich rozgrywkach uzbierał 28 występów, w których strzelił 11 bramek i dołożył do tego 3 asysty.