Polska wygra obie połowy z Mołdawią? Specjalna promocja Fuksiarza: kurs 50!

fuksiarz.pl

Autor:fuksiarz.pl

14 października 2023, 16:30 • 4 min czytania 0 komentarzy

Jesteśmy już po debiucie Michała Probierza w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Udanym, bo nasi kadrowicze zgarnęli komplet punktów. Już w niedzielę czeka ich kolejny mecz. Tym razem z zawsze groźną Mołdawią (przynajmniej dla nas). Wierzymy w rewanż naszych reprezentantów za wstydliwą porażkę sprzed kilku miesięcy. Fuksiarz proponuje wam specjalną ofertę: możecie postawić na triumf Polaków w obu połowach po kursie 50,00!

Zachwytów nie może być po zwycięstwie nad Wyspami Owczymi, ale ulga, że nie doszło do kolejnej wpadki, już może się pojawić. A w ostatnich latach początki selekcjonerów bywały trudne. Co by nie mówić: Michał Probierz jest pierwszym trenerem polskiej kadry w XXI wieku, który wygrał w debiucie. Wiadomo, poziom przeciwników nie rzucał na kolana, ale zwycięstwo na przetarcie zawsze jest cenne. Zwłaszcza że podczas kadencji poprzedniego selekcjonera nasi reprezentacji pokazali, że nie ma skórki od banana, na której nie byliby w stanie się pośliznąć.

W składzie naszej kadry na mecz z Wyspami Owczymi pojawiło się kilka nowych twarzy i sami jesteśmy ciekawi, czy choćby Peda i Dziczek utrzymają miejsce w wyjściowej jedenastce. Szczególnie pierwszy z wymienionych wypadł dobrze i prezentował się lepiej niż bardziej doświadczeni koledzy z lepszych klubów. Wiadomo: gra z Wyspami Owczymi to co innego niż starcie z kimś ze średniej europejskiej półki, ale nas czeka teraz mecz z Mołdawią, czyli znów z zespołem, który jakością piłkarską mocno odstaje od naszych. Zatem czy znów zobaczymy Pedę w pierwszej jedenastce? Niewykluczone. Czy zasłużył na to? Z pewnością nie zawiódł i nie byłaby to niespodzianka.

Idąc dalej, w meczu z Mołdawią wypadałoby zdominować rywala i tu pojawia się kwestia ustawienia. Jednym napastnikiem na starcie, a może tym razem dwoma?

Arkadiusz Milik jako jedyny snajper nie był w stanie pokazać niczego ciekawego. I to nawet na tle reprezentacji złożonej częściowo z zawodników, którzy mają też normalną pracę. Napastnik Juventusu nie sprawił, że brak Lewandowskiego nie był odczuwalny w starciu z tak słabym rywalem, więc znów podpadł. Wydaje się wręcz, że gra bez drugiej „dziewiątki” u boku Milika tylko podkreśliła braki, wady i niedociągnięcia w jego repertuarze.

Może zatem warto dołożyć obok niego drugą strzelbę, żeby miał większe wsparcie i dzięki temu szybko zamknąć mecz? Opcje są właściwie dwie. Karol Świderski na ogół w kadrze nie zawodził, ale z Wyspami Owczymi wyglądał blado. Możliwe, że jetlag dał mu się we znaki. Znacznie lepiej prezentował się powracający po dłuższej przerwie Adam Buksa. W dodatku zdobył gola na 2:0, więc dał mocny argument, by na niego stawiać. I trzeba uczciwie przyznać, że jego bilans w reprezentacji jest imponujący. Debiutował nieco ponad dwa lata temu, zagrał do tej pory 10 meczów i strzelił 6 goli. Dla porównania tyle trafień z orzełkiem na piersi zaliczył Milik od 2017 roku.

Zatem sami jesteśmy ciekawi, na kogo i w jakim ustawieniu postawi Michał Probierz. My chcielibyśmy zobaczyć pewne zwycięstwo. Najlepiej po wygranych obu połowach, a w ofercie Fuksiarza znajdziecie specjalną ofertę na takie okoliczności po kursie 50!

Specjalna oferta na mecz reprezentacji Polski. Jak skorzystać?

Przed naszymi kadrowiczami ważne wyzwanie. W poprzednim starciu z Mołdawią wypuścili dwubramkowe prowadzenie i przegrali w kompromitujących okolicznościach z dużo niżej notowanym rywalem. Pora wziąć rewanż za tamto spotkanie i pokazać, że to był wypadek przy pracy. Najlepiej zrobić to w dobrym stylu i wygrać obie połowy, by zaznaczyć dominację. Jeśli wierzycie w taki scenariusz dla biało-czerwonych, to Fuksiarz ma dla was coś specjalnego: możliwość postawienia na zwycięstwa Polaków w obu połowach po kursie 50,00.

Jak zagrać na to zdarzenie po kursie 50,00?

Musicie:

• zarejestrować się w Fuksiarz.pl, koniecznie z TEGO LINKU
  • wpłacić minimum 50 złotych
  • postawić przedmeczowy zakład SOLO na wygraną reprezentacji Polski w obu połowach za dokładnie 2 zł
  • promocyjny zakład znajdziecie w sekcji drużynowe->Polska wygra obie połowy (TAK)