Słowacja potrzebowała 8 sekund, żeby strzelić pierwszego gola Liechtensteinowi [WIDEO]

11 września 2023, 21:45 • 1 min czytania 10 komentarzy

Reprezentacja Polski potrzebowała aż 73 minut, żeby strzelić gola Wyspom Owczym. Nasi południowi sąsiedzi Słowacy mierząc się z podobnej klasy rywalem wyszli na prowadzenie zaledwie 8 sekund od pierwszego gwizdka sędziego.

Wyglądało to na przygotowany schemat. Podanie z środka boisku do tyłu, następnie „laga” na napastnika, który zgrywa piłkę głową do wchodzącego kolegi w pole karne i świetne wykończenie. Jako pierwszy na listę strzelców w tym spotkaniu wpisał się, grający na pozycji lewego obrońcy, zawodnik Feyenoordu David Hancko.

Słowacja pokonała u siebie Liechtenstein 3:0. Wszystkie bramki w tym spotkaniu padły bardzo szybko. Ondrej Duda wpakował piłkę od siatki w 3., a Robert Mak w 6. minucie tego meczu.