Debiutancki gol Puszczy w Ekstraklasie. Piękne trafienie Siemaszki [WIDEO]

23 lipca 2023, 21:04 • 1 min czytania 2 komentarze

Artur Siemaszko jest autorem pierwszego w historii gola Puszczy Niepołomice w Ekstraklasie. Skrzydłowy popisał się świetnym uderzeniem w okienko zza pola karnego.

Zaledwie osiem minut Puszcza Niepołomice kazała czekać na pierwszego gola w Ekstraklasie. Fantastycznym uderzenie popisał się Artur Siemaszko. Skrzydłowy złamał akcję do środka i mocnym strzałem z lewej nogi zdobył piękną bramkę w okienko. Henrich Ravas był bezradny.

Do przerwy Puszcza nie utrzymała jednak prowadzenia. Widzew wyrównał po pięknym trafieniu Frana Alvareza.